Jak okiem sięgnąć wszędzie królują rajstopy Pretty Polly. Cieszą się ogromnym powodzeniem szczególnie w świecie gwiazdorskich sław. Tak jak słynny stał się tytuł” Seks w wielkim mieście”, dzięki fantazji twórców tych bajecznych wzorów, niebawem śmiało będzie można wołać - Rajstopy w wielkim mieście!
Gwiazdki, centki, kokardki, fantazyjne esy floresy, groszki, porozrzucone literki alfabetu nazwy domu mody House of Holland, stylizowane z pasem do pończoch, motywy drabinki, kolorowe piłeczki, ze szwem i napisem,  w srebrne drobinki, z nadrukiem łańcuchów,  podarte , wyszczuplające , ażurowe koronkowe, pawie oczka i wiele wiele innych  to nieprawdopodobne wariacje Pretty Polly oraz przy udziale projektanta House of Holland.
Żadna noga w tych rajstopach nie zostanie posądzona o brak wyrafinowanego stylu, wyobraźni czy modowego zmysłu. Zostały stworozne z myślą o kobietach, które poszukują czegoś wiecej dla swojego stylu, aniżeli szarej rzeczywistości rajtuzianego świata.
Rajstopy łączą w sobie luksus, pomysł, wyobraźnię i humor oraz przede wszystkim odwagę, by zaufać wewnętrznemu zmysłowi stylistki.
Jeśli ktoraś z Was dąży do odnalezienia równowagi pomiędzy wizerunkiem grzecznej uroczej dziewczynki, a elementami zadziornej osobowości,  Pretty Polly stworzyło mnóstwo modeli dwa w jednym. Ubierasz się w rajstopy, a jak założysz do nich krótkie shorty okaże się, że masz pończochy.  Możesz być pewna, że przechodnie na ulicy nie przejdą obok Ciebie obojętnie.
Czy te rajstopy  ze wszech miar sygnowane są gwiazdorską jakością? Oceń sama.