Łowickie wycinanki i matrioszki albo paski i kropki w różnych konfiguracjach – najnowsze wzory pościeli Andropol już są na rynku. I robią furorę wśród klientów.

Tuż przed świętami w ofercie sklepów marki Sweet Home, należącej do spółki Andropol, pojawiły się długo wyczekiwane wzory autorstwa projektantek spółki: kolekcje Folk i Annabel.
Styl Folk, jedyna w swoim rodzaju propozycja Andropol S.A., jaka pojawiła się na rynku - przyciąga wzrok radosną, energetyczną kolorystyką i specyficznym wzornictwem.
 - Nic dziwnego, sztuka ludowa inspiruje artystów na całym świecie, a obecnie jest „na czasie” nie tylko w modzie odzieżowej. Folk wchodzi na salony, ale też do sypialni – mówi Agnieszka Prus – product manager Sweet Home.
Andropol proponuje nowe wzory i desenie inspirowane sztuką ludową w nowym wydaniu, a więc wycinanki łowickie - z kogutem, styl rustykalny – „matrioszki" czy ludowe motywy różane.
Kolekcja Folk wprowadza do sypialni świeży i radosny nastrój. Sprzyja temu nie tylko wzornictwo, ale też kolorystyka - do wyboru: albo nasycona – słoneczna, jasna, z dużą ilością bieli, albo tzw. „newfolk”, czyli stonowane kolory: granaty z szarościami i miodem .
Z kolei Annabel to kolekcja, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klienta-konesera, który szuka czegoś wyrafinowanego, klasycznego i niebanalnego.
To nowa interpretacja starych tematów - można w niej odnaleźć wątek romantyczny, graficzne motywy drobnych kwiatków, czy prostą zabawę klasyczną grafiką – paski, kropki w rożnych konfiguracjach. Świeżość kolekcji Annabel polega na stworzeniu nastroju, umiejętnie dobranych deseniach i zestawieniu kolorów - bieli z koralem i z granatem. Dzięki swojej niezwykłej prostocie Annabel daje wrażenie luksusu i klasycznej elegancji.
- Każdy w sypialni może skomponować swój niepowtarzalny zestaw, a będzie to tym łatwiejsze, że w prezentowanej kolekcji poszwy i poszewki sprzedawane są oddzielnie – dodaje Agnieszka Prus. Sweet Home oferuje  inspirujące pomysły aranżacji wnętrz według najnowszych trendów. Spory wybór dodatków, stanowiących o klimacie wnętrza, dobranych stylem i kolorem do konkretnej aranżacji  uzupełnia nie tylko świąteczną ofertę sklepu.
Nowe kolekcje i dodatki można kupić w sklepach Sweet Home w Białymstoku i Andrychowie oraz w sklepie internetowym: www.e-sweethome.com.pl.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

aranżacja

DRUKUJ