Czas świątecznego gotowania zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji home&you prezentuje Kitchen Ideas, specjalną kolekcję akcesoriów, które wprowadzą bożonarodzeniową magię także do naszych kuchni.

    Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia home&you przygotowało specjalną kolekcję akcesoriów kuchennych „Kitchen Ideas”. Z pewnością przypadną one do gustu każdemu, kto kocha gotowanie w świątecznym wydaniu.
    „Kitchen Ideas” składa się z czterech osobnych linii stylistycznych.  Kolekcję otwiera kameralna i bardzo pogodna seria „Reindeer Song”, w której pierwsze skrzypce gra motyw wesołego renifera. Znajdziemy go zarówno na tekstyliach kuchennych, jak i na elementach zastawy stołowej (szczególnie zabawnie prezentują się solniczka i pieprzniczka w kształcie głowy uśmiechniętego renifera). Druga linia to „Modern Tree”, która jest z kolei dobrą propozycją dla osób lubiących prosty, nowoczesny design. Projektanci home&you oszczędną formę połączyli z intensywnymi czerwieniami i fioletami. Efekt okazuje się być bardzo przyjemny dla oka. Trzecia seria – czyli słodka „Sweet Bite” - to zdecydowanie największy hit całej kolekcji. Jej motywem przewodnim są świąteczne pierniczki, które znajdziemy na pojemnikach na ciastka, filiżankach, paterach, a także tekstyliach kuchennych. Jako uzupełnienie czekają na nas metalowe i silikonowe foremki do pieczenia. Całość wspaniale wpływa na zmysły i sprawia, że z łatwością ulegamy pokusie, by samodzielnie upiec świąteczne pierniczki. Ostatnia świąteczna propozycja to „Holly Night”, elegancka seria z dominującym, stonowanym brązem, któremu towarzyszą złote akcenty. W sam raz dla osób, ceniących wyrafinowany styl.