Rolety rzymskie to idealne rozwiązanie dla tych, którzy swoje okna chcą przesłonić roletą, ale nie zamierzają równocześnie rezygnować z uroku fantazyjnie upiętej tkaniny i co więcej oczekują połączenia funkcjonalności i dekoracyjności w jednym produkcie, po który wystarczy sięgnąć w sklepie.
Do tej pory zakup rolety rzymskiej wiązał się z dość długim czasem oczekiwania na realizację zamówienia. Gardinia postanowiła spełnić marzenia niecierpliwych i tych, którzy lubią widzieć efekty zmian natychmiast. Właśnie wprowadza do sprzedaży nową kolekcję gotowych rolet rzymskich Roma.
Oferta Gardinii obejmuje dwa nowe modele rolet. Rolety Roma Mini to pierwsze w Polsce rolety z możliwością prostego montażu na skrzydle okiennym dostępne w systemie sprzedaży samoobsługowej. Można je nabyć w rozmiarach dostosowanych do najbardziej typowych wielkości okien, w tym również do okien balkonowych. Ich montaż jest prosty, nie wymaga wiercenia ani innych skomplikowanych technicznie zabiegów. Rolety Roma Light natomiast to rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą przesłonić całą wnękę okienną.
Rolety rzymskie Roma oferujemy we  współgrających z większością wnętrz barwach. To przede wszystkim tkaniny typu woal, ale osoby, które wolą dozować natężenie światła  w pomieszczeniu, znajdą w ofercie również materiał zasłonowy.
Rolety rzymskie Roma Gardinii dostępne są w dobrych sklepach branżowych oraz sklepie internetowym gardinia.pl już od ok. 180 zł.