Marka Thalac, oferująca kosmetyki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych gabinetów, posiada w swojej ofercie również perfumy.


Mająca we Francji już ponad 20-letnią tradycję marka Thalac, specjalizuje się w produktach przeznaczonych do zabiegów kosmetycznych, thalasoterpaii oraz SPA. Wynika to z idei, która przyświecała jej założycielowi, Josephowi Dagniac - jego ambicją było połączenie tych dziedzin celem optymalnej pielęgnacji ciała. Substraty wykorzystywane do sporządzania produktów Thalac pochodzą z basenu Morza Śródziemnego. Bogata w minerały roślinność morska, algi i kawior to tylko niektóre składniki bazowe kosmetyków. Trzeba wspomnieć, że firma produkuje także czarujące perfumy, odpowiednie na różne okazje.
Kobiety, które cenią romantyczną nutę i chcą pachnieć kuszącą będą zachwycone klasyczną propozycją Eau de Thalac. Jeśli chcemy natomiast przywołać wiosenny klimat oraz pachnieć lekko i delikatnie, z pewnością docenią perfumy Spring. Panie chcące podążać z duchem czasu z pewnością zainteresuje zapach Miss T.
Marka Thalac przygotowała także niespodziankę dla mężczyzn, perfumy o świeżym, morskim zapachu Eau de Thalac. Zapewniają one mężczyźnie poczucie eleganckiej zmysłowości.
Wszystkie zapachy są dostępne w cenie ok. 137 zł/100 ml.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma kawior z chlebem
odlewki perfum

Wersja do druku