Reebok ujawnił doskonałe zdjęcia swojego ambasadora i zdobywcy Pucharu Świata, Ikera Casillasa, wykonane podczas ekskluzywnej sesji przez światowej sławy fotografa Stevena Kleina.

Casillas przyzwyczajony do bycia fotografowanym na boisku, a nie w studiu, znalazł chwilę wolną od treningów, aby w zaciszu swojego domu w Madrycie wziąć udział w ekskluzywnej sesji prezentującej go w butach i ubraniach z najnowszej kolekcji Reebok ZigTech

Steven Klein, posługując się charakterystycznym dla siebie stylem, prezentuje cechy fizyczne jednego z najbardziej docenianych bramkarzy na świecie. Iker jeszcze nigdy nie był widziany w ten sposób!
Podczas sesji Casillas powiedział: „To naprawdę zaszczyt pracować z tak kreatywnym i znanym fotografem. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów tej sesji. Najnowsze buty i ubrania Reebok zdecydowanie poprawiły sposób, w jaki trenuję pomagając mi ćwiczyć więcej i szybciej. Jednocześnie udało mi się zwiększyć moją efektywność – tak na boisku jak i poza nim. Ubrania nie tylko wyglądają świetnie, ale też sprawiają, że czuję dodatkową energię podczas treningu.”
Stroje i buty z kolekcji Reebok ZigTech noszą najlepsi sportowcy na świecie. Iker Casillas dołączył do ekskluzywnego grona członków rodziny marki Reebok, którzy trenują w produktach z kolekcji ZigTech. Należą do niej między innymi numer jeden w drafcie NBA w roku 2010 - John Wall, gwiazdy futbolu amerykańskiego - Peyton Manning, Chad Ocho Cinco i DeMarcus Ware, najwięksi gracze NHL Sidney Crosby i Alexander Ovechkin, znani baseballiści Tim Lincecum i David Ortiz, futboliści Thierry Henry i Ryan Giggs, Mistrz Świata w boksie Amir Khan oraz kierowca Formuły 1 - Lewis Hamilton.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


DRUKUJ