W czwartek, 24 listopada w FACTORY Warszawa Ursus, został otwarty sklep firmy Lindt & Sprüngli – znany z wyśmienitych produktów czekoladowych. Z kolei w sobotę, 26 listopada, do grona najemców centrum dołączy włoska marka modowa Liu Jo. Oba sklepy przygotowały dla klientów specjalne promocje.
Firma Lindt & Sprüngli jest uznanym liderem na rynku czekolady wysokiej jakości. W swojej ofercie firma posiada duży wybór produktów i jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie. Jej najbardziej rozpoznawalne kolekcje pralinek i czekolad to Excellence oraz Lindor. W ramach promocji związanej z otwarciem sklepu Lindt & Sprüngli w FACTORY Warszawa Ursus, każdy kto w nowo otwartym sklepie dokona zakupu za minimum 25 zł otrzyma w prezencie mleczne pralinki.
Natomiast powstała w 1995 roku marka Liu Jo działa aktualnie w 33 krajach, a jej sieć sklepów firmowych liczy ok. 190 salonów. Ubrania i akcesoria Liu Jo cechuje kobiecy, lekki styl oraz unikalny charakter. Projektanci marki stawiają na indywidualizm i oryginalność, adresując swoje projekty do młodych, dynamicznych kobiet.
Stroje i dodatki oferowane w sklepie Liu Jo w FACTORY Warszawa Ursus będą dostępne
w cenach obniżonych przynajmniej o 30%. Z okazji otwarcia nowego salonu marka przygotowała dla klientów specjalną promocję – dodatkowe 10% rabatu na całą kolekcję.