Każda kobieta, nawet ta najmłodsza, lubi czuć się jak prawdziwa dama. Mimo słoty i chłodu za oknem, dziewczynki nadal mogą wyglądać elegancko oraz nosić swoje ulubione spódniczki czy sukienki. Idealnym rozwiązaniem dla małych dam są ciepłe rajstopy dostępne w kolekcji Gatta Cottoline.
Jesienią i zimą często zapominamy o istnieniu spódnic czy sukienek. Mamy małych dam także częściej proponują im spodnie albo grubsze legginsy. Tymczasem marka Gatta Cottoline, specjalnie z myślą o najmłodszych, przygotowała kolekcję ciepłych i bardzo kolorowych rajstop. Dodatki te są idealne na chłodną jesień, a także zimę. Dzięki nim dziewczynki nie zmarzną i nadal będą mogły nosić swoje ulubione kreacje.
„Wiemy, że kiedy nadchodzi chłodniejsza pora, dla rodziców ważne jest bezpieczeństwo i zdrowie ich pociech. Dlatego wprowadziliśmy do kolekcji Gatta Cottoline ciepłe rajstopy idealne na nogi małych dam. Bogata oferta modeli, kolorów i wzorów gwarantuje, że każda dziewczynka wybierze z niej coś dla siebie” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.
W ofercie Gatta Cottoline znajduje się szeroki wachlarz rajstop dla dziewczynek. Dostępne są gładkie, klasyczne modele w różnych kolorach: od stonowanych szarości czy granatu po ferię najmodniejszych barw – róż, zieleń, błękit i żółć. Gatta proponuje także rajstopy we wzory, takie jak kwiaty, motyle, serduszka, a także te z bardzo modnym motywem figur geometrycznych.
Wszystkie produkty Gatta Cottoline wykonane są z najwyższej jakości bawełny, co sprawia, że są delikatne, miękkie, a także wygodne. Odpowiednia grubość rajstop gwarantuje, że są one niezwykle ciepłe. Dodatkowo zawarty w nich elastan pozwala uniknąć deformacji w trakcie użytkowania, ale także sprawia, że łatwo się je zakłada i nawet po wielokrotnym praniu nie tracą one swoich właściwości.
Produkty marki Gatta posiadają certyfikat Eko-Tex, który potwierdza, że wszystkie materiały użyte do produkcji nie zawierają szkodliwych substancji i są odpowiednie dla alergików.