myPhone - polski producent telefonów komórkowych wprowadza dziś do sprzedaży pierwszy telefon stworzony z myślą o kobietach. Model 2070 ROSE jest estetycznie wykonaną, elegancką klapką z serii myPhone Simple Life, o niebanalnym designie i z intuicyjnie prostym menu.

myPhone 2070 ROSE to funkcjonalne połączenie elegancji z ergonomią i prostotą obsługi. Estetyczna obudowa dostępna jest w kolorach czarnym lub czerwonym metalizowanym, a wykonana została z tworzyw sztucznych o wysokiej jakości. Z przodu obudowy, pod obiektywem aparatu umieszczono diodę informującą o nadejściu wiadomości SMS, czy nieodebraniu rozmowy telefonicznej. Z tyłu obok głośnika umieszczono definiowalny klawisz skrótu, otoczony łukowymi przetłoczeniami. Zawiasy klapki ozdobiono dużymi chromowanymi wstawkami.

Telefon jest klasycznym przedstawicielem serii myPhone Simple Life, o czym świadczą duże klawisze, czytelny wyświetlacz, "mówiąca" klawiatura, a przede wszystkim proste i czytelne menu. Od poprzedników z tej serii wyraźnie odróżnia się nowoczesnym designem obudowy, kolorowym wyświetlaczem 2,2", a także dużo bogatszą funkcjonalnością. 2070 ROSE posiada odtwarzacze audio i video, złącze kart micro SD, radio FM z programatorem czasowym i możliwością nagrywania, dyktafon, aparat cyfrowy oraz wiele praktycznych dodatków (np. organizer, czy kalkulator).

ROSE wyposażono w baterię litowo-jonową o pojemności 800 mAh. Pozwala ona na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów lub działanie telefonu przez 10 dni w stanie czuwania.

myPhone 2070 ROSE podobnie jak inne telefony z serii myPhone Simple Life, objęty jest 36-miesięczną gwarancją, w tym 24-miesięczną w systemie door-to-door.
Sugerowana cena detaliczna myPhone 2070 ROSE - 299 złotych brutto.