Zima tuż tuż, a razem z nią śniegi i mrozy. Dlatego też specjalnie na zimową aurę firma Demar przygotowała obuwie dla najmłodszych. Kolorowe buciki SNOWMEN to ciepłe, wodoodporne i wygodne rozwiązanie na zimne i śnieżne dni.
Wraz z nadejściem zimy  i pierwszymi opadami śniegu jesienne kalosze i wygodne trampki naszych dzieci trafiają do szafy. Ich miejsce na kilka miesięcy zastępuje obuwie, które zabezpiecza milusińskich przed śniegiem i dokuczliwymi mrozami. Bardzo ważne, by zakup bucików był przemyślany, bo zima to pora szaleństw na sankach i lepienia bałwana. A żaden rodzic nie chce by jego pociecha nie mogła w pełni cieszyć się śnieżną zabawą.  

Ciepło i komfortowo
 Swoją propozycję na śniegowe warunki przygotował także polski producent obuwia – firma Demar. Jego dziecięce buty śniegowe SNOWMEN doskonale sprawdzą się podczas nadchodzącej zimy, kiedy temperatury spadną poniżej zera. Dzięki zastosowanej w modelu tkance poliestrowej połączonej z pianką i futerkiem naturalnym nasze pociechy będą bardzo dobrze zabezpieczone przed chłodem i śniegiem. Producent bucików zadbał również o stabilność na zlodowaciałych powierzchniach. Zastosowany elastyczny termokauczuk powinien uchronić maluchy przed niechcianymi upadkami podczas zimowych szaleństw.

Wodoodporne właściwości
Dzięki butom SNOWMEN nie straszny też maluchom będzie roztopiony śnieg. Dolna, zabudowana część  bucików jest jednolita co uniemożliwia przedostawanie się wody lub śniegu. Dodatkowo w miejscu przeszycia cholewki i spodu zastosowano nici wodoodporne.

Obuwie jest produkowane w Polsce i dostępne jest  w rozmiarach 20-29.
Cena: 55-60zł