Modowe trendy czerpią inspirację ze wzorów obecnych w naturze. Krokodyla skórka, wężowe łuski i futro, wszędzie futro. Futrzane kołnierze i cholewki w botkach są aktualnym must-have sezonu. A co powiecie na ów trend przeniesiony do wnętrza?

Miękkie i przytulne pledy szwajcarskiej marki Winter Home, będącej częścią słynącej  z produkcji ekskluzywnych produktów firmy Winter-Creation,  to wyśmienita propozycja nie tylko dla zmarzluchów, ale także, dla osób pasjonujących się sztuką wystroju wnętrz. Futrzane koce łączą w sobie dwie istotne cechy dobrego dizajnu – są praktyczne, skutecznie ogrzeją w jesienno-zimowe, chłodne wieczory, są również niesamowicie piękne. Wykonane są z najwyższą precyzją a materiały, których użyto do ich wytworzenia cechuje doskonała jakość. Górna ich część wykonana jest z mikrowłókien (modakryl) idealnie imitujących futro zwierzęce, spód natomiast stanowi delikatny materiał przypominający welur. Pledy Winter Home dostępne są w wielu odsłonach, będących wiernym odwzorowaniem futra rozmaitych dzikich zwierząt, między innymi lisa, niedźwiedzia, leoparda, pumy, czy wilka.
Oryginalnie zapakowane są w bardzo estetyczne pudełko, a zatem idealnie nadają się na prezent dla bliskiej osoby. Cena jednego pledu to 920zł. Wszystkie dostępne są  w sklepie internetowym z ekskluzywnymi dodatkami do domu Calvado.pl