Twój chłopak, brat lub kumpel uwielbia przygodowe filmy akcji? Pod choinkę zafunduj mu przygodę życia w stereoskopowym 3D, czyli najbardziej oczekiwaną grę sezonu - Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, tylko na PlayStation 3.
Już 2 listopada swoją premierę w Polsce będzie mieć najnowsza gra na PlayStation 3, czyli Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Dzięki niesamowitej grafice i możliwości oglądania gry zarówno na ekranie 2D, jak i 3D to prawdziwy przełom w interaktywnej rozrywce. Zaskakujący scenariusz, widowiskowe efekty specjalne oraz niespodziewane zwroty akcji sprawią, że nie tylko obdarowany ucieszy się z prezentu. Ta wyjątkowa gra pozwala bowiem także postronnym widzom na niezwykłe przeżycia. Ciekawostką jest to, że głównych bohaterów gry dubbingują aktorzy tej klasy, co Krystyna Janda i  Jarosław Boberek.

Przygoda życia z Drake’iem
Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, to przepełniona akcją historia, która zabiera gracza w pasjonującą podróż niemalże po całym świecie. W poszukiwaniu słynnej "Atlantydy Piasków" – tajemniczego miasta pełnego skarbów, Nathan Drake wraz z wieloletnim przyjacielem i mentorem Victorem Sullivanem  wybierają się na śmiałą wyprawę do samego serca Pustyni Arabskiej. W chwili, gdy straszliwe sekrety tego zaginionego miasta zostają odkryte, podróż zmienia się w desperacką próbę przetrwania. Naszemu bohaterowi przeszkodzić będzie się starała tajemnicza organizacja, której przewodzi bezwzględna przywódczyni.

Nathan Drake to amerykański łowca skarbów i poszukiwacz przygód. Drogę do odkrycia tajemnego miasta i wielkiego skarbu wskazać mu może pierścień należący niegdyś do słynnego korsarza i obieżyświata Francisa Drake’a, pra-przodka naszego bohatera. Jak to zwykle w historiach przygodowych bywa –  na pierścień i skarb chrapkę ma także ktoś inny. W ten oto sposób na drodze Drake’a i Sully’ego stanie czarny charakter – Katherine Marlowe (w tej roli wybitna, polska aktorka Krystyna Janda). Katherine to cyniczna przywódczyni tajnej organizacji. Kto pierwszy dotrze do tajemnego miasta? Kto i w jakich okolicznościach zginie? Inaczej niż w typowym filmie, w którym skazani jesteśmy na z góry zaplanowany scenariusz – tu sami możemy wpłynąć na losy bohaterów. Wcielając się w rolę Drake’a możemy przeżyć wraz z nim przygodę życia, która dzięki filmowemu realizmowi staje się czymś więcej niż grą, a dzięki możliwości wpływania na bieg wydarzeń i kreowania rzeczywistości –  czymś dużo więcej niż zwykłym filmem z gatunku kina akcji.

To współczesny Indiana Jones – teraz i ty możesz stać się poszukiwaczem skarbów!

Producent: Naughty Dog
Wydawca: Sony Computer Entertainment Polska
Platforma: PlayStation 3
Premiera: 2 listopada 2011
Gatunek: Przygodowa gra akcji
Tryb gry: single/multiplayer
Język: angielski, polski
Silnik gry: Naughty Dog Game Engine 3.0 i Havok
Technologia 3D: tak