Wina musujące z rodziny MARTNI®, jedne z najchętniej kupowanych win musujących w Polsce, od listopada 2011 roku dostępne będą w nowych, eleganckich opakowaniach.
Do tej pory z portfolio win musujących MARTINI® swoje opakowanie posiadało tylko MARTINI® Asti. Jego subtelny metaliczno – srebrny odcień nawiązuje do  włoskiej elegancji i dobrego stylu wina, łączącego w sobie zarazem słodycz i świeżość smaku. Jako jedno z nielicznych win produkowanych na świecie posiada prestiżowy symbol D.O.C.G, co oznacza, że zostało wyprodukowane wyłącznie w oparciu o tradycyjne metody. Wino to stanowi idealny dodatek do deserów, świeżych owoców, serów, wędzonego łososia i kawioru.
Teraz nowe pudełka w kolorach nawiązujących do metali szlachetnych - nadadzą ekskluzywności i prestiżu pozostałym winom musującym, a każde z nich będzie ozdobione tłoczonym emblematem z logo MARTINI®. Tak zapakowany trunek będzie stanowił doskonały prezent zarówno na uroczyste okazje jak i zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
Z myślą o winie MARTINI® Rosé przygotowano opakowanie o delikatnym odcieniu miedzi i różu doskonale korespondującym z jego charakterem: naturalnym i delikatnym. Wykwintne bąbelki różowego wina sprawiają, że MARTINI® Rosé to idealny aperitif.
Wyrazisty charakter wina musującego MARTINI® Brut podkreśli opakowanie w kolorze ciemnej stali. Jego umiarkowany, wytrawny i orzeźwiający smak sprawia, że jest doskonałym preludium przed wykwintną ucztą.
Złote, bardzo eleganckie opakowanie dedykowano MARTINI® Prosecco, nawiązując do jego doskonałej harmonii kwasowości i słodyczy smaku. Produkowane z dbałością o zachowanie tradycji włoskiego rzemiosła – jest doskonałe do dań kuchni śródziemnomorskiej.

Rodzina MARTINI® Sparkling Wines, to najwyższej jakości wina musujące, wyróżniające się subtelnym smakiem, szczególnym procesem produkcji.
Wszystkie wina musujące najlepiej podawać wcześniej schłodzone w temperaturze 6 – 8 st. C.

Wyłącznym dystrybutorem win musujących MARTINI®: MARTINI® Asti, MARTINI® Prosecco, MARTINI® Brut, MARTINI® Rose jest Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.