Bosch wprowadza nowe ekspresy automatyczne VeroCafe Latte i VeroCafe LattePro. Te nowe, kompaktowe urządzenia w trzech eleganckich odcieniach znacznie ułatwią amatorom kawy rozkoszowanie się ulubionym napojem. Espresso, lungo, cappuccino bądź latte macchiato, wszystkie te rodzaje kawy udają się idealnie i smakują co najmniej tak dobrze, jak we włoskiej kawiarni.

Wybrać napój, wybrać moc, wcisnąć start

Wystarczą dwa pokrętła ekspresu VeroCafe by szybko przygotować kawę, a zaraz po tym urządzenie jest gotowe spełnić kolejne kawowe życzenie. Najpierw należy wybrać odpowiednią wielkość filiżanki, a następnie moc kawy. Oprócz standardowych opcji – kawa: bardzo łagodna, łagodna, normalna i mocna, ekspresy VeroCafe proponują także funkcję AromaDouble Shot. Jest to propozycja dla osób lubiących mocny napój o bardzo harmonijnym, gęstym aromacie.

Gwarancja perfekcji: MilkSteam Direct i MilkSteam Pro

Ekspresy VeroCafe Latte są w stanie sprawić, by każde kolejne cappuccino było pokryte zawsze idealną warstwą kremowej pianki z mleka. Mleko jest zasysane bezpośrednio z podstawianego naczynia z mlekiem, a następnie – spieniane. Za pomocą pokrętła można też łatwo przestawić funkcję na przygotowanie ciepłego mleka do kawy lub gorącej wody do herbaty.

Jeszcze lepiej kwestię pianki mlecznej rozwiązuje model VeroCafe LattePro. Tutaj  MilkSteam Pro – spieniacz do mleka umiejętnie ukryty został w wylocie kawy. Również tu mleko jest zasysane z pojemnika na mleko, ale następnie spływa wprost do szklanki ustawionej pod wylotem kawy – szklanki nie trzeba wobec tego przestawiać. Dzięki funkcji OneTouch można bardzo łatwo przygotowywać wszystkie napoje z mlekiem, np. cappuccino czy latte macchiato, wystarczy tylko raz nacisnąć przycisk. Nowe ekspresy automatyczne Bosch to także stylowy sposób podawania napojów. Nowa linia ekspresów VeroCafe wyposażona jest w dystrybutor kawy o regulowanej wysokości, pod który wchodzą nawet szklanki do latte macchiato o wysokości do 15 centymetrów.

Doskonały smak i aromat

Wszystkie elementy składowe nowych ekspresów VeroCafe nastawione są na perfekcyjne przyrządzanie kawy. Młynek ceramiczny CeramDrive mieli kawę wyjątkowo drobno, jeszcze lepiej wydobywając aromat z każdego ziarna. Za precyzyjne ustawienie optymalnej temperatury i optymalnego ciśnienia odpowiadają systemy SensoFlow i AromaPro Concept. Pod względem higieny nowe urządzenia zachowują najwyższy standard. Funkcja CreamCleaner pozwala łatwo oczyścić system spieniania mleka. Ponadto, funkcja SinglePortion-Cleaning dba, aby przewody po każdym użyciu ekspresu były przepłukane, zapewniając tym samym maksymalną czystość i najlepszy smak.

Także pod względem energooszczędności nowe, w pełni automatyczne ekspresy do kawy VeroCafe spełniają najwyższe standardy. Dzięki systemowi SensoFlow podgrzewają wodę tylko w trakcie parzenia. Opatentowany przełącznik Auto-Off po kilkunastu minutach od ostatniego użycia całkowicie odłącza urządzenie od sieci. Dzięki przepływowemu podgrzewaczowi wody można delektować się pierwszą filiżanką kawy już po kilkunastu sekundach od włączenia urządzenia.


Podobne artykuły: