Bosch wprowadza nowe ekspresy automatyczne VeroCafe Latte i VeroCafe LattePro. Te nowe, kompaktowe urządzenia w trzech eleganckich odcieniach znacznie ułatwią amatorom kawy rozkoszowanie się ulubionym napojem. Espresso, lungo, cappuccino bądź latte macchiato, wszystkie te rodzaje kawy udają się idealnie i smakują co najmniej tak dobrze, jak we włoskiej kawiarni.

Wybrać napój, wybrać moc, wcisnąć start

Wystarczą dwa pokrętła ekspresu VeroCafe by szybko przygotować kawę, a zaraz po tym urządzenie jest gotowe spełnić kolejne kawowe życzenie. Najpierw należy wybrać odpowiednią wielkość filiżanki, a następnie moc kawy. Oprócz standardowych opcji – kawa: bardzo łagodna, łagodna, normalna i mocna, ekspresy VeroCafe proponują także funkcję AromaDouble Shot. Jest to propozycja dla osób lubiących mocny napój o bardzo harmonijnym, gęstym aromacie.

Gwarancja perfekcji: MilkSteam Direct i MilkSteam Pro

Ekspresy VeroCafe Latte są w stanie sprawić, by każde kolejne cappuccino było pokryte zawsze idealną warstwą kremowej pianki z mleka. Mleko jest zasysane bezpośrednio z podstawianego naczynia z mlekiem, a następnie – spieniane. Za pomocą pokrętła można też łatwo przestawić funkcję na przygotowanie ciepłego mleka do kawy lub gorącej wody do herbaty.

Jeszcze lepiej kwestię pianki mlecznej rozwiązuje model VeroCafe LattePro. Tutaj  MilkSteam Pro – spieniacz do mleka umiejętnie ukryty został w wylocie kawy. Również tu mleko jest zasysane z pojemnika na mleko, ale następnie spływa wprost do szklanki ustawionej pod wylotem kawy – szklanki nie trzeba wobec tego przestawiać. Dzięki funkcji OneTouch można bardzo łatwo przygotowywać wszystkie napoje z mlekiem, np. cappuccino czy latte macchiato, wystarczy tylko raz nacisnąć przycisk. Nowe ekspresy automatyczne Bosch to także stylowy sposób podawania napojów. Nowa linia ekspresów VeroCafe wyposażona jest w dystrybutor kawy o regulowanej wysokości, pod który wchodzą nawet szklanki do latte macchiato o wysokości do 15 centymetrów.

Doskonały smak i aromat

Wszystkie elementy składowe nowych ekspresów VeroCafe nastawione są na perfekcyjne przyrządzanie kawy. Młynek ceramiczny CeramDrive mieli kawę wyjątkowo drobno, jeszcze lepiej wydobywając aromat z każdego ziarna. Za precyzyjne ustawienie optymalnej temperatury i optymalnego ciśnienia odpowiadają systemy SensoFlow i AromaPro Concept. Pod względem higieny nowe urządzenia zachowują najwyższy standard. Funkcja CreamCleaner pozwala łatwo oczyścić system spieniania mleka. Ponadto, funkcja SinglePortion-Cleaning dba, aby przewody po każdym użyciu ekspresu były przepłukane, zapewniając tym samym maksymalną czystość i najlepszy smak.

Także pod względem energooszczędności nowe, w pełni automatyczne ekspresy do kawy VeroCafe spełniają najwyższe standardy. Dzięki systemowi SensoFlow podgrzewają wodę tylko w trakcie parzenia. Opatentowany przełącznik Auto-Off po kilkunastu minutach od ostatniego użycia całkowicie odłącza urządzenie od sieci. Dzięki przepływowemu podgrzewaczowi wody można delektować się pierwszą filiżanką kawy już po kilkunastu sekundach od włączenia urządzenia.