Naszyjniki, bransolety i kolczyki AGGI zostały zaprojektowane z myślą o kobietach ceniących zarówno dobrą jakość, jak i oryginalne wzornictwo. Biżuterię z tej kolekcji stworzono z wyjątkową dbałością nie tylko o stylistyczny szczegół, ale także o materiał, z jakiego została wykonana.
Na uwagę zasługują m.in. ozdoby z oksydowanego stopu miedzi, polerowanej w taki sposób, by czerń mieniła się tajemniczo czerwonawymi przebłyskami. Są też masywne acz kunsztownie wykonane dodatki w różnych odcieniach złota i srebra, pasujące zarówno do nieco awangardowych strojów wizytowych jak do ubrań codziennych, a także niezwykle wytworne, zdobione kryształkami (wieczorowa kolia i bransoleta) nawiązujące do powracającego dziś stylu lat osiemdziesiątych.
To biżuteria o przemyślanej i niezwykle wyrafinowanej formie, mająca sprawić, by kobieta, która ją nosi poczuła się luksusowo i niepowtarzalnie. Już niedługo wśród zaproponowanych przez AGGI wzorów znajdą się również biżuteria nieco stonowana, odpowiednia do pracy, szkoły czy na inne oficjalne okazje.