Mimo, iż na początek śnieżnej zimy musimy jeszcze trochę poczekać, biel zagościła w polskim krajobrazie już z początkiem października. Stało się tak za sprawą nowego białego FRUGO, którego sprzedaż dynamicznie ruszyła w sieciach hiper- i supermarketów oraz mniejszych sklepach i punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Białe FRUGO poszerza dostępną do tej pory paletę kultowego napoju o oryginalny smak płynący z połączenia banana, kokosa i ananasa. Unikalną recepturę, która stanowi wyróżnik wszystkich napojów FRUGO w jego białej odmianie wzbogaca domieszka orzeźwiających, lekko kwaskowatych owoców liczi z tropikalnych lasów południowo-wschodniej Azji.

„Po dynamicznej wakacyjnej premierze FRUGO w czterech zdecydowanych kolorach przyszedł czas na długo oczekiwaną premierę piątego smaku. Jestem przekonana, że (nie)winna słodycz białego FRUGO skusi wiernych smakoszy naszego napoju, a nowych – uzależni już od pierwszego łyku.” – powiedziała Paulina Włodarska, Marketing Manager w firmie FoodCare.

Białe FRUGO dostępne jest w szklanej butelce o pojemności 250 ml w sklepach na terenie całej Polski. Sugerowana cena detaliczna napoju to 1,99 PLN.