Czy wiesz ile konserwantów lub sztucznych barwników jest w gotowych napojach gazowanych, które piją Twoje dzieci? Teraz dzięki urządzeniu SodaStream możesz zrobić w domu zdrowy napój gazowany z wody z kranu i jednego z trzech naturalnych syropów smakowych dla dzieci - Sparkling Goodness Kids.

Dzieci pokochają ten smak!
Czy Twoje dziecko lubi gazowane napoje? Jak większość dzieci – zapewne tak. Zatem zadbaj o nie i przygotuj zdrowy napój w domu z jednym z trzech nowych syropów SodaStream Sparkling Goodness Kids – truskawka, jabłko lub pomarańcza z brzoskwinią. Syropy te zawierają tylko naturalne składniki, są bez sztucznych barwników, aromatów czy substancji słodzących. Zawierają witaminę C i naturalne owoce. Przygotowany  w domu gazowany napój SodaStream świetnie nadaje się również
do zabrania do szkoły na drugie śniadanie czy w podróż. Z jednego syropu Sparkling Goodness Kids 750 ml przygotujesz aż 6 litrów orzeźwiającego, naturalnego napoju.

Co to jest SodaStream

SodaStream to innowacyjne urządzenie do przygotowywania gazowanych, smakowych napojów z wody prosto z kranu. Intensywność nasycenia gazem można regulować
– od napoju lekko, po mocno nagazowany – dzięki nabojom z gazem wielokrotnego użytku. Dzięki urządzeniu SodaStream nie musimy już dźwigać ciężkich butelek  z napojami. Ponadto pomagamy chronić środowisko naturalne ograniczając liczbę plastikowych odpadów. Urządzenie to jest przyjazne środowisku również dlatego, że nie wymaga użycia energii elektrycznej.    

Masz obawy przed piciem wody z kranu?  
Jak wynika z danych Głównego Inspektoratu Sanitarnego woda w Polskich kranach
w ciągu ostatnich lat znacznie się polepszyła i często nie odbiega jakością od wody butelkowanej. W 2010r. aż 89%  polskich gospodarstw domowych miało w swoich kranach wodę spełniającą wszelkie normy i nadającą się do picia.

Sparkling Goodness Kids
Truskawka, jabłko oraz pomarańcza z brzoskwinią – 750 ml, cena – 29,99zł

Gdzie kupić SodaStream

Obecnie dostępne są 4 modele urządzeń SodaStream w różnych wariantach kolorystycznych. Można
je znaleźć w popularnych sieciach AGD – Media Markt, Saturnie i Media Expert – oraz w sieciach Carrefour. Także tam zakupimy niezbędne do przygotowania napojów wymienne wkłady gazowe (naboje) oraz syropy smakowe, a także dodatkowe butelki ułatwiające schładzanie i przechowywanie większej liczby gotowych napojów.