Mata magnetyczna na lodówkę z intrygującym mottem, naklejka ścienna z trafną sentencją czy tapeta z ulubionym cytatem z filmu to doskonałe sposoby na uczynienie wnętrza jeszcze bardziej indywidualnym, podkreślenie, że jest to tylko nasza przestrzeń. A gdyby tak wyrazić siebie… wycieraczką?
Odcisk psich łap będący wyrazem naszej bezgranicznej miłości do czworonożnego pupila, radosny, a jednocześnie wiele usprawiedliwiający napis, głoszący, że oto przyszedł na świat nasz potomek (co może mieć pewien wpływ na sąsiedzkie relacje) czy credo życiowe wykaligrafowane przed drzwiami naszego domu to niebanalny i zabawny sposób na uwydatnienie odrębności naszej osobistej przestrzeni. To nadanie swoistego komunikatu, że tu oto przebiega granica pomiędzy światem zewnętrznym a naszym miejscem na Ziemi. Nietypowym zdobieniem wycieraczki można także sprawić, że osoba odwiedzająca nas nastroi się pozytywnie i wkroczy w nasze progi z rozbawionym uśmiechem. Niektóre wzory nie nadają się na pewno jeśli często bywa u nas babcia, na nasze nieszczęście poliglotka. Dowcipna sugestia, jakoby wycieraczka mogła spoglądać ze swej perspektywy na bieliznę odwiedzającego i wyrażać swoją wobec niej aprobatę, może nie przypaść go gustu osobie konserwatywnej. Gdy jednak twoi goście są najczęściej młodymi ludźmi ze sporym dystansem do świata i samych siebie – spokojnie możesz zaszaleć. A jeśli po prostu kochasz swój dom i nade wszystko uwielbiasz spędzać czas w czterech kątach barwna, radosna wycieraczka z napisem Home będzie strzałem w dziesiątkę.
Zresztą nietuzinkowe wzornictwo to niejedyna zaleta wycieraczek marki Ta-Da! Design – są one stuprocentowo naturalnie, zrobione ze sztywnego włókna kokosowego precyzyjnie czyszczącego zabrudzone obuwie.

Aranżowanie przestrzeni domowej nie kończy się na wnętrzu. Zewnętrze również łaknie dobrego designu.