Jak mówi stare ludowe przysłowie, gdy październik ciepło trzyma, zwykle mroźna bywa zima. Doceniając mądrość przeszłych pokoleń, wybierz się do Lidla. Tam bowiem od 10 października dostępna będzie w niezwykle korzystnej cenie bielizna z angory, która dzięki zastosowaniu naturalnego termowłókna zapewni komfort i ciepło nawet podczas największych mrozów.


Angora to puszyste, przyjemne w dotyku, bardzo lekkie i sprężyste włókno o jedwabistym połysku wytwarzane z wełny królika angorskiego. Materiał posiada nadzwyczajne właściwości odprowadzania wilgoci i regulacji temperatury.


Pełna ochrona ciała przed chłodem
Miękka, ciepła i przyjazna dla ciała koszulka z angorą reguluje wilgotność i wyrównuje temperaturę, zapewniając ochronę przed zimnem. Brak szwów bocznych dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Wykonana z 50% angory, 30% wełny oraz 20% poliamidu koszulka jest niezwykle przyjemna w noszeniu. Produkt dostępny będzie w sklepach Lidl w wersji z krótkim (damska i męska) oraz długim (męska) rękawem w rozmiarach od S do XL (damska) i od M do XXL (męska).
Cena: 59 PLN / szt. (krótki rękaw) – damska lub męska
Cena: 69,90 PLN / szt. (długi rękaw) - męska


Idealnym uzupełnieniem dla koszulki będą ciepłe i dopasowujące się do ciała spodnie damskie i męskie z angorą. Brak szwów bocznych oraz bawełniany klin zapewniają wysoką jakość noszenia. Wykonane z 50% angory, 30% wełny oraz 20% poliamidu spodnie regulują wilgotność i wyrównują ciepło zapewniając ochronę przed mrozem. Produkt dostępny będzie w rozmiarach od S do XXL.
Cena: 59 PLN / para


Uzupełnieniem zestawu bielizny z angorą może być miękki i ciepły ochraniacz na nerki. Zastosowanie włókien Lycra zapewnie optymalne dopasowanie do ciała, natomiast brak szwów bocznych podnosi komfort noszenia. Produkt dostępny będzie w rozmiarach od S do XL (damskie) i M- XXL (męskie).
Cena: 27,99 PLN / szt.