Triwa to szwedzka marka, która istnieje w branży od 2007 roku. W bardzo krótkim czasie zyskała sobie szerokie uznanie dzięki swojemu odważnemu i awangardowemu designowi. Przepis marki na niepowtarzalny zegarek wyznaczający najnowsze trendy to: bunt i spontaniczność, nie oglądanie się za siebie i trzymanie się własnych wartości.
Prowokowanie w dobrym stylu oraz umiejętne czerpanie radości z życia.
Każdy zegarek dobrany z oferty Triwa stanie się uzupełnieniem naszej osobowości, dostosowując się do nastrojów dzięki energetycznej, wielobarwnej gamie kolorów. Kolekcję tworzy 5 linii, które są idealne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
 Dla tych, którzy uwielbiają klasyczny styl,   którego nigdy nie może zabraknąć – zegarki z linii Classic, a dla tych dla których liczy się dyskretna elegancja – połączenie najnowszych trendów, z trzema chronometrami: Chrono i Mini Chrono. Wyróżniająca się kolorem i oryginalnym wzornictwem linia  Brasco z pewnością nada naszemu wyglądowi trochę pikanterii. Miłośnicy luksusowych gadżetów powinni znaleźć coś dla siebie z serii Nevil. Każda kampania marki Triwa to artystyczna oprawa na najwyższym poziomie. Współpraca z jednym z najwybitniejszych artystów młodego pokolenia - Frederikiem Ödman'em zaowocowała w niezwykle intrygujące i zapadające w pamięć prace sygnowane znakiem marki. Od niedawna Triwa wkroczyła na rynek polski – między innymi pełna oferta zegarków i okularów dostępna jest w sklepie Made4Hand. Zakupów można dokonywać w  sklepie internetowym  lub też bezpośrednio w sklepie stacjonarnym przy ul. Nowogrodzkiej 6 w Warszawie.