]Dla wszystkich fanów Tori Amos Trójka ma wyjątkową propozycję na sobotni wieczór. Już 15 października o godz. 20.00 na antenie Programu 3 Polskiego Radia będzie można wysłuchać piosenek z występu Artystki, nagranego podczas jej wizyty w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.
Tori Amos odwiedzi radiowe Studio Muzyczne im. Agnieszki Osieckiej, gdzie wystąpi specjalnie dla Słuchaczy Programu 3. Artystce towarzyszyć będzie wielokrotnie nagradzany polski kwartet smyczkowy Apollon Musagète. Piosenek nagranych podczas tego spotkania będzie można posłuchać w sobotę o godz. 20.00 w audycji „Lista Osobista”. Dodatkowo słuchacze będą mogli przenieść się wraz z Trójką do domu artystki w Irlandii, gdzie Tori Amos opowiedziała Piotrowi Metzowi o swojej najnowszej płycie „Night Of Hunters”.
A przedsmak już w czwartek 13 października – w audycji „Do południa” (godz. 9.00-12.00), Piotr Stelmach zaprasza do wysłuchania rozmowy z Tori Amos, przeprowadzonej zaraz po jej występie na scenie Studia im. Agnieszki Osieckiej.

Podobne artykuły:


DRUKUJ