Kanapka to królowa szybkich posiłków, bardzo przez Polaków lubiana. Zimą i jesienią chętniej jednak sięgamy po coś ciepłego. Idealnym uzupełnieniem kanapki może być Gorący Kubek Knorr – szybki do przyrządzenia i dostępny w aż… 17 wariantach smakowych.
Posiłki – coraz częściej poza domem
Z badań zrealizowanych przez instytut badawczy Ipsos w 2010 roku wynika, że żyjąc w coraz większym tempie zmieniamy nasze utarte przez lata przyzwyczajenia. Rzadziej jadamy tradycyjne obiady, natomiast popularniejsze staje się spożywanie posiłków poza domem. Część z nas korzysta z ofert barów lub stołówek, jednak zdecydowana większość woli własnoręcznie przyrządzane kanapki. Są uniwersalne, proste do przyrządzenia i smaczne. Czasem jednak kanapka nam nie wystarcza i mamy ochotę sięgnąć po coś bardziej rozgrzewającego. Idealnym rozwiązaniem może być dodatek w postaci Gorącego Kubka Knorr.

Gorący Kubek + kanapka

„W chłodniejsze dni warto zapewnić sobie przynajmniej jeden ciepły posiłek dziennie” – tłumaczy Iwonna Niegowska, żywieniowiec marki Knorr i dodaje „Przebywając w nagrzanych kaloryferami pomieszczeniach należy też pamiętać o regularnym uzupełnianiu płynów w organizmie”. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi Gorący Kubek Knorr, który może nas rozgrzać i dostarczyć płynów. To dlatego warto sięgać po niego jako uzupełnienie tradycyjnej kanapki. Gorący Kubek to sprytne rozwiązanie, które praktycznie w każdych warunkach pozwala na przygotowanie rozgrzewającego posiłku w parę minut. W środku zabieganego dnia znajdźmy chwilę dla siebie i pozwólmy rozkosznemu ciepłu przeniknąć nasze ciało.

Coś innego na każdy dzień

Lubisz urozmaicone menu? Gorących Kubków Knorr jest aż 17 różnych rodzajów, a wśród nich między innymi: Gorący Kubek Pomidorowa z makaronem, Gorący Kubek Rosół z kury z makaronem, Gorący Kubek Krem z kury, Gorący Kubek Pieczarkowa z grzankami, Gorący Kubek Żurek z grzankami, Gorący Kubek Serowa z grzankami, Gorący Kubek Zielona cebulka z grzankami, Gorący Kubek Gulaszowa z makaronem czy Gorący Kubek Kurkowa z makaronem. Dobierając do nich inną kanapkę każdego dnia możemy zagwarantować sobie urozmaicony posiłek.

Poniżej propozycja smacznej kanapki, która doskonale pasuje do ulubionego Gorącego Kubka Knorr. Razem tworzą idealną przekąskę!

Bagietka z serem i bazylią

•    Bagietka
•    Margaryna
•    Pomidor
•    Bazylia
•    Żółty ser

Przekrój bagietkę na pół i posmaruj margaryną. Na wierzch połóż pokrojone pomidory z bazylią. Całość posyp żółtym serem i przykryj drugą połówką bagietki.
Do tego świetnie pasuje Gorący Kubek Pomidorowa z makaronem Knorr lub Gorący Kubek Serowa z grzankami Knorr.