W twojej szafie jest dużo ubrań, których nie używasz? Chciałabyś je sprzedać, ale nie chcesz płacić za to na popularnych serwisach aukcyjnych, gdzie pobierane są prowizje i inne opłaty za wystawienie aukcji? Wybierz serwis PodbijCiuszek.pl, który jest całkowicie darmowy oraz pozwala na łatwe i szybkie wystawianie ubrań! Na PodbijCiuszek.pl możesz również wygodnie dokonać zakupów, ponieważ do swojej dyspozycji masz ogromny wybór ubrań renomowanych marek, które możesz dostać w naprawdę okazyjnych cenach. Portal ten jest doskonałym miejscem na zaopatrzenie się w nowe ubrania lub też sprzedaż tych, których się już nie używa!

Cała procedura sprzedaży to kilka kroków – wystarczy się zarejestrować, wystawić przedmiot, czekać na kontakt od osób zainteresowanych kupnem, które mogą też brać udział w podbijaniu ceny ciuszków, a na sam koniec pozostaje tylko finalizacja transakcji!

Serwis jest przeznaczony do sprzedaży różnych ubrań, zarówno tych nowych, jak i używanych. Możesz wystawić na nim płaszcz na zimę, sprzedać koszulki czy też buty i torebki, które nie do końca okazały się przemyślanym zakupem. Wystawianie przedmiotów na PodbijCiuszek.pl jest bardzo łatwe. Wystarczy tylko kilka chwil na to, aby wybrać odpowiednią kategorię, opisać ubranie na sprzedaż, dodać do niego zdjęcia oraz zaproponować swoją cenę. Jeżeli ubranie się nie sprzeda, można też szybko wystawić je ponownie. Długość trwania oferty ustala się indywidualnie i może ona być aktywna nawet przez miesiąc! Za sprzedaż na serwisie nie pobierane są żadne prowizje, nie dotyczą one również wystawiania przedmiotów czy dodawania zdjęć jak na innych portalach aukcyjnych. Transakcje przeprowadzić można zatem szybko, wygodnie oraz kompletnie bezpłatnie! Po ich zakończeniu można dokonać ich oceny oraz dodać swój komentarz, aby polecić kupującego.

Jeżeli chcesz coś kupić na PodbijCiuszek.pl, wtedy też nie będziesz miała z tym żadnych problemów. Do dyspozycji kupujących jest rozbudowana wyszukiwarka, z którą będzie można w kilka chwil zlokalizować ciuszki. Można przeprowadzić także wyszukiwanie oparte na regionach, aby sprawdzić, czy w swoim mieście nie można odkupić czegoś ciekawego za niską cenę, a na dodatek nie płacić za przesyłkę. Wybrane ubrania można dodać do listy obserwowanych oraz można łatwo kontaktować się z osobami sprzedającymi ciuszki, jeżeli potrzebne nam są jakieś dodatkowe informacje.

Wszystkie te zalety sprawiają, że PodbijCiuszek.pl to naprawdę doskonała alternatywa dla obecnie najczęściej wybieranych płatnych portali aukcyjnych. Dzięki temu serwisowi jako sprzedająca nie będziesz w ogóle musiała obawiać się żadnych opłat, a także możesz szybko znaleźć kupców. Procedury sprzedaży oraz kupna są uproszczone, więc nie trzeba przejmować się rozbudowanymi regulaminami czy koniecznością aktywowania zarejestrowanego konta pocztą. Jeżeli chcesz zatem sprzedać swoje ubrania lub kupić coś interesującego, ta strona na pewno spełni wszystkie twoje oczekiwania i będziesz zadowolona z przeprowadzonych z jej pomocą transakcji!