Maszyny do szycia przeżywają obecnie renesans. Coraz popularniejsze staje się własnoręczne przerabianie odzieży tak, aby jeszcze bardziej podkreślić indywidualność oraz stworzyć nietuzinkowe, niedostępne w sklepach kreacje. Szczególnie ważne jest, aby wybrać urządzenie, które zapewni wysoką jakość ściegów i zadba o tkaninę, nie niszcząc efektów wysiłku włożonego w skomponowanie nowego elementu garderoby.
Już od 29 września we wszystkich sklepach Lidl dostępne będą nowoczesne maszyny do szycia
z owerlokiem, które pozwolą nadać Twoim ubraniom unikalny styl i zachwycić wszystkich Twoją wyobraźnią. Wysoka jakość urządzenia poświadczona jest natomiast przez niezależny instytut TÜV SÜD.

Do szycia, ozdabiania i cerowania
Maszyna do szycia marki SilverCrest dzięki zastosowaniu w niej m.in. pokrętła regulacji szerokości lub wyboru ściegu umożliwia tworzenie zarówno prostych, jak i ozdobnych ściegów. Dodatkowo zastosowany w maszynie owerlok pozwala na szycie i finezyjne ozdabianie ubrań. Automatyczne nawijanie i funkcja szycia wstecz usprawni proces tworzenia nowych kreacji. Po skończonej pracy maszynę można w łatwy sposób przenieść, a specjalny pokrowiec ochroni urządzanie przed kurzem.
Do produktu dołączony został 26-częściowy komplet dodatków składający się m.in. ze stopki do zamków błyskawicznych, przyrządu do usuwania szwów lub prowadnika, zapewniając dzięki temu szeroki wachlarz krawieckich możliwości. Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję i atest jakości TÜV SÜD.
Cena: 299 PLN/opakowanie

Napotykając oznaczenie TÜV SÜD, można być pewnym, że wszystkie elektroniczne sprzęty gospodarstwa domowego i narzędzia zakupione w Lidlu spełniają wysokie standardy wytrzymałości i niezawodności. TÜV SÜD to bowiem marka, która od 130 lat tworzy procedury kontrolne dla coraz to nowych dziedzin przemysłu oraz wyznacza globalne standardy bezpieczeństwa i jakości. Obecnie ta niezależna firma badawcza obecna jest w 60 krajach, skupiając w swoich szeregach ponad 14000 pracowników