Współczesny świat stawia przed nami wiele wyzwań: wychowujemy dzieci, mamy swoje zainteresowania i pasje, a jednocześnie spełniamy się zawodowo. Żyjemy szybko i intensywnie … Żeby wszystkiemu podołać musimy dbać o siebie, o naszą sylwetkę i być zawsze w dobrej formie. Znana jest nam przecież stara prawda, że jak Cię widzą tak Cię piszą. Jednocześnie nie chcemy rezygnować z naszych małych przyjemności.
Teraz dzięki nowym chipsom Lay’s Prosto z Pieca o smaku zapiekanej cebulki  z serem i obniżonej o 70% zawartości tłuszczu to możliwe.
Moda na szczupłą sylwetkę nie omija żadnej z nas - chcemy być atrakcyjne i dobrze wyglądać. Dbamy
o linię, liczymy kalorie i dlatego, jeżeli to tylko możliwe staramy się wybierać produkty, które mają nam to zapewnić. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na więcej nawet w czasie diety. Producenci żywności starają się rozumieć nasze potrzeby i proponują wiele produktów o obniżonej zawartości tłuszczu lub cukru, lub obniżonej kaloryczności zarówno te podstawowe takie jak: jogurty, płatki śniadaniowe, soki, szynkę, mleko zagęszczone a nawet parówki, jak i również nasze ulubione przekąski i napoje: Pepsi Light, paluszki light czy orzeszki light. Teraz również w kategorii chipsów możesz znaleźć coś dla siebie.

Mniej tłuszczu – porównywalna ilość kalorii w kategorii przekąsek

Od jakiegoś czasu, są już również chipsy dla osób, które szczególnie uważają na to, co jedzą! Do gamy Lay’s Prosto z Pieca dołączył nowy smak: Zapiekana Cebulka z Serem, które dzięki unikalnemu sposobowi pieczenia zawierają aż o 70% mniej tłuszczu. Pod względem kaloryczności mają 410kcal/100g,
co można porównać do ilości kalorii w słonych paluszkach (390kcal/100g)
a nawet płatków kukurydzianych (378kcal/100g).

Teraz dzięki Lay’s Prosto z Pieca o smaku Zapiekanej Cebulki z Serem możesz zadbać o siebie i poddać się smakowitej przyjemności