Małgorzata Kożuchowska, która od piątku przybywa w Brazylii na zaproszenie Farouka Shami i Donalda Trumpa, uczestniczyła w Gali Wyborów Miss Universe, transmitowanej na żywo w ponad 150 krajach. Impreza zorganizowana była z rozmachem, a na widowni zasiadło 5000 osób.

Aktorka, ubrana w przepiękną suknię projektu Gosi Baczyńskiej, szpilki Jimmy Choo oraz biżuterię Swarovski i Tom Binns, swoim pojawieniem się wzbudziła  nie lada sensację wśród zaproszonych gości. Jak dowiedzieliśmy się od naszego specjalnego wysłannika "wyglądała najpiękniej ze wszystkich".

Brazylijska telewizja przeprowadziła z nią wywiad, pytając o jej wrażenia z pobytu w ich kraju, a fotoreporterzy nie odstępowali jej na krok. Gala zakończyła się bankietem, w którym uczestniczyła nowo wybrana Miss Universe i zaproszeni goście. Donald Trump niestety nie dojechał na Konkurs Piękności, zatrzymany przez sprawy służbowe, ale wysłał do Małgorzaty Kożuchowskiej specjalne zaproszenie do Nowego Jorku.

Małgorzata Kożuchowska jest pierwszą w Polsce i na świecie ambasadorką marki BioSilk, która została zaproszona na finały wyborów Miss Universe. Firma Farouk Systems USA, producent marki BioSilk już od kilku lat sponsoruje wybory i dba o fryzury uczestniczek.