Ceramika kamionkowa od lat cieszy się uznaniem wielu pań domu. Sweet Home ma propozycję dla osób, które poszukują do kuchni i jadalni niekonwencjonalnych rozwiązań stylistycznych - zarówno w ramach eleganckiej klasyki, jak i nowoczesnego minimalizmu.
Sweet Home, sztandarowa marka spółki Andropol S.A., znanego producenta tekstyliów domowych, rozszerza ofertę o kolejną nowość: zestawy naczyń wykonane z ceramiki kamionkowej.
- Proponujemy niebanalną, podążająca za trendami wzorniczymi ceramikę, która może być nie tylko ozdobą kuchni czy jadalni, ale też ważnym elementem rodzinnych posiłków - mówi Agnieszka Prus, product manager marki Sweet Home. -  Oferowane przez nas naczynia są też funkcjonalne – można ich używać w kuchence mikrofalowej oraz zmywarce, co w obecnych czasach, jest niewątpliwie ich dodatkowym atutem.

W sprzedaży są cztery kolekcje: olive garden, nature flame, country side i blue art. Każda to inna kolorystyka, ciekawy design i wysublimowane wykończenie. Ceramiczne naczynia można kupić w sklepach Sweet Home nie tylko w gotowych zestawach (16 elementowych i 4 elementowych), ale także pojedynczo.
- Zestawy zapakowane są w eleganckie, solidne pudełka – idealnie nadają się na prezent – dodaje Agnieszka Prus.
Oferowane przez Sweet Home naczynia z ceramiki kamionkowej SA też bezpieczne dla zdrowia - spełniają wymagania resortu zdrowia w zakresie oznaczania ołowiu i kadmu uwalnianego z powierzchni wyrobów ceramicznych.