Czasem wystarczy jeden, wyrazisty dodatek by dodać swojemu wyglądowi modnego charakteru. Takim przykładem może być pierścionek w rozmiarze XXL, który jest modowym hitem sezonu. Podkreśli wieczorową kreację oraz doda smaku codziennemu stylowi. Najważniejsze by mocno rzucał się w oczy.
W modzie królują odważne kolory i wzory. Biżuteryjne trendy poszły w tym samym kierunku, stawiając na mocne i wyraziste formy. Must have stały się duże pierścionki o oryginalnych wzorach, które zaczęły nosić zarówno gwiazdy na oficjalnych imprezach, jak i blogerki modowe kreujące styl ulicy.
„Projektanci, którzy tworzą biżuterię diva mają na celu stworzenie biżuterii, która zainspiruje kobiety na całym świecie. Taką propozycją są oryginalne pierścionki w rozmiarze XXL, które w tym sezonie na stałe zagościły w naszych kolekcjach. Wystarczy jedna taka ozdoba, a nasz wygląd od razu nabiera stylowego charakteru” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
W kolekcjach biżuterii diva można znaleźć pierścionki z dużymi nieoszlifowanymi kamieniami lub mocne barwy oczek w różnych odcieniach. Dostępne są także podwójne pierścionki oraz produkty o oryginalnych wzorach, jak motyw ptaka lub motyla. W kolekcjach diva znaleźć można ciekawe propozycje, by każda z kobiet mogła wybrać modny pierścionek wedle własnego gustu.