Nie daj się jesienno-zimowym szarugom i zadbaj o swoją formę równie skutecznie jak latem! Podczas gdy Ty pracujesz nad poprawieniem kondycji, adidas dba o to, by trening był maksymalnie efektywny i sprawny. Najnowsza kolekcja adidas Supernova dedykowana jest kobietom, dla których liczą się nie tylko wyniki, ale i styl w jakim są osiągane.
Ciężko trenowałaś przez ostatnie miesiące, aby w czasie jesiennych startów Twoja forma była jak najlepsza? Eksperci adidas zadbali o Twój komfort i bezpieczeństwo, abyś mogła skoncentrować się na zakończeniu sezonu w dobrym stylu. Kolekcja adidas Supernova Women na sezon jesień/zima 2011 to zestaw wygodnych, funkcjonalnych oraz stylowych butów i ubrań biegowych dla kobiet.


Buty Supernova Sequence 4 są udanym połączeniem stylu i komfortu: posiadają systemy, które sprawią, że bieg będzie jeszcze bardziej płynny - dzięki czemu unikniesz przeciążeń i kontuzji. Sprężysty materiał adiPrene®+, umieszczony w podeszwie środkowej, ugina się pod naciskiem, oddając energię, przez co umożliwia lepsze wybicie się. Ryzyko urazu przedniej części stopy maleje, ponieważ system wspomaga jej naturalny ruch.
Pro-moderator+ podczas fazy przetaczania zapobiega nadmiernemu zapadaniu się stopy, dzięki czemu ją chroni przed nadmierną pronacją, a system aktywnej podeszwy środkowej ForMotion™ upłynnia etap przetaczania i zapewnia natychmiastową adaptację buta do podłoża. Projektanci adidas zadbali również o to, żeby buty poza wysoką funkcjonalnością techniczną były także modne – kolorystyka butów adidas Supernova Sequence 4 jest utrzymana w żywych, pastelowych kolorach.

Niezależnie od okazji, zawsze chcesz dobrze wyglądać? Dzięki legginsom Supernova ¾ Tight Women oraz kompatybilnej z osobistym trenerem miCoach koszulce adidas Nova S/S Tee Women, będziesz się czuła atrakcyjnie również w czasie biegu! Koszulka z systemem ClimaCool® zapewni utrzymanie optymalnej dla ciała temperatury, bez względu na intensywność i długość treningu.

Natomiast legginsy doskonale dopasują się do Twojego ciała, o co zadba nowa technologia ForMotion™, zapewniająca maksymalną swobodę ruchów przez niestandardowe umiejscowienie szwów oraz połączenie tkanin o elastycznych właściwościach. Spodnie wykonano z elastycznego materiału, który zabezpiecza ciało przed utratą ciepła
- nawet wielogodzinny trening nie spowoduje wychłodzenia organizmu.
Przyjemne uczucie chłodu oraz suchej skóry jest możliwe dzięki strategicznie rozmieszczonym elementom wentylacyjnym.

Nowa kolekcja adidas Supernova skierowana jest do kobiet aktywnych, które dbają o formę przez cały rok. Nie zapomnij o dobrym stylu i… biegnij przed siebie!

Cena:
Buty adidas Supernova Sequence 4 W – 469 PLN
Legginsy Supernova ¾ Tight Women - 199 PLN
Koszulka adidas Nova S/S Tee Women - 149 PLN
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku