"Pewnego dnia nauczycielka zadzwoniła do moich rodziców, zaniepokojona kiepską sytuacją w szkole. Powiedziałem jej: Nie ma czym się przejmować, chcę być didżejem. W odpowiedzi zapytała: Naprawdę myślisz, że w ten sposób da się zarabiać na życie?"

Wiele lat później... David Guetta, producent, didżej i wielokrotny zdobywca nagrody Grammy we współpracy z Burn Energy Drink, przedstawia pełnometrażowy dokument, dający unikalny wgląd w jedną z największych muzycznych karier naszych czasów.

"Nothing But The Beat" przedstawia sylwetkę człowieka, który dzięki pasji i wierze we własne siły trafił z niezależnych klubów na stadiony pełne fanów i stał się najbardziej rozchwytywanym producentem na świecie. W filmie można zobaczyć nie tylko historię jego życia, ale również dogłębne wywiady ze związanymi z artystą gwiazdami pop, takimi jak will.i.am z Black Eyed Peas, Kelly Rowland, Snoop Doog, Ludacris czy Usher. Te materiały, wzbogacone o rozmowy z klubowymi legendami (m.in. Pete Tong, Laurent Garnier czy 2many DJ's) oraz mnóstwo niepublikowanych nigdzie wcześniej zdjęć, barwnie pokazują ewolucję, jaką przeszła muzyka house - z undergroundu do dzisiejszej świetności.

Film "Nothing But The Beat" towarzyszy najnowszej płycie artysty o tym samym tytule. Guetta postanowił wykorzystać współpracę z marką Burn do stworzenia czegoś, co mogłoby przybliżyć fanom jego życie i inspiracje, które sprawiły, że ma dziś tak silny wpływ na muzykę popularną. Już w październiku Burn Energy Drink zaprasza na polską uroczystą premierę i serię klubowych imprez „David Guetta Tribute Parties” na terenie całej Polski. Po premierze, film będzie można zobaczyć też na regularnych, biletowanych seansach w sieci Multikino.


Bio Davida Guetty:
Urodzony w 1967 we Francji, uznawany jest za najpopularniejszego didżeja wszechczasów, sprzedał 3 miliony albumów i 15 milionów singli, wielokrotny laureat nagród Grammy.
Zaczynał w wieku 17 lat pod koniec lat 80., grając acid house w podziemnych klubach, jednak jego kariera nabrała rozpędu na początku nowego millenium. W 2001 wydał swój pierwszy album “Just a Little More Love”, następnie w 2004 ukazała się płyta “Guetta Blaster”, a w 2007 “Pop Life”. Po sukcesie tamtych wydawnictw, Guetta osiągnął status klubowej gwiazdy. W 2009 ukazał się nowy krążek zatytułowany “One Love”, który wyniósł go do ligi największych sław muzyki pop. Na płycie pojawiły się gwiazdy R&B- m.in. Kelly Rowland w utworach "When Love Takes Over", "It's the Way You Love Me" oraz "Choose"; Akon – ("Sexy Bitch"), will.i.am ("On the Dancefloor" i "I Wanna Go Crazy") oraz Estelle ("One Love"). 2 grudnia 2009 otrzymał pięć nominacji do Nagrody Grammy. Był dwukrotnie nominowany za współpracę przy singlu "I Gotta Feeling", zespołu The Black Eyed Peas. Również album Guetty One Love był nominowany w kategorii "Best Electronic / Dance Album", a piosenka pochodząca z płyty "When Love Takes Over" zdobyła dwie nominacje "Best Dance Recording" i "Best Remixed Recording". 29 września 2011 ukaże  się jego najnowszy, podwójny album “Nothing But The Beat”.
Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku