Powrót do szkoły, to hasło wiąże się niestety z końcem wakacji, jednak projektanci marki 5.10.15. zadbali o szeroką paletę koszul, swetrów, sukienek nie tylko w kolorach galowych. Na pierwsze dni po wakacjach projektanci proponują zestawy do samodzielnego komponowania w eleganckie sety: białe koszule, kraciaste sukienki i spódniczki, eleganckie spodnie i sweterki w klasyczny motyw rombów.

Firma przygotowała też ofertę dla modnych chłopców w wieku od 7 lat. Limitowana seria produktów Lincoln&Sharks jest dostępna w sieci sklepów już drugi sezon – tym razem w kolorystyce niebiesko – granatowo - żółtej. Chłopcy znajdą w niej koszule, jeansy, bluzy oraz t-shirty.
Uzupełnieniem linii Back to School jest linia ubrań sportowych, gdzie dominują wygodne zestawy  bluz i spodni dresowych oraz kolorowych bawełnianych t-shirtów.
Młode damy w tym sezonie poczują się w ubraniach 5.10.15. jak baletnice. Dziewczynki ubrane w ubrania z kolekcji Glitter i Black on White na pewno będą ślicznie prezentowały się na imprezach rodzinnych czy w przedszkolu. Zestawienie bladego różu z szarością pozwoli nam ubrać każdą księżniczkę modnie ale nie krzykliwie.


Dla mniejszych dziewczynek projektanci przygotowali kolekcję Autumn Flowers, Floral Flow, które wyróżniają się mnóstwem wielokolorowych nadruków oraz kolekcje Moro Motive i Check Out w kolorystyce i tematyce nadruków militarnych.
W tym samym czasie w sklepach znajdziemy ubranka dla małych chłopców utrzymane w klimacie świata dinozaurów (Dragon Fly, Little Explorers), dla dużych – w temacie college  (Campus Wildlife).
Późniejszą jesienią oferta 5.10.15. zostanie uzupełniona o kolekcję dla starszych chłopców, która będzie wyróżniała się mroczną tematyką (jak zawsze cieszącą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci). Kolekcja w kolorystyce szaro-czarnej z motywami rockowymi i czaszkami na pewno będzie mocno widoczna w sklepie.
5.10.15. nie zapomina też o wszystkich tych, którzy dla swoich dzieciaków kupują duża ilość ubranek. W każdej z kategorii znajdziemy mini kolekcje wygodnych t-shirtow w atrakcyjnych cenach z kolorowymi, śmiesznymi nadrukami.