Seks to bardzo ważny element każdego związku. Nie ma nic gorszego w związku niż to, że staje się on rutynową czynnością, którą robimy z przyzwyczajenia. Nie pozwólcie, aby do Waszego łóżka wkradła się nuda i monotonia. Oto kilka podpowiedzi które posłużyć mogą nie tylko Paniom, ale również Panom.

Akceptacja…

Każdy z nas ma pewne kompleksy, jednak nie pozwólcie, aby stały się one dla Was przeszkodą do udanego życia seksualnego. Pewność siebie to podstawa także w łóżku. Nie trzeba mieć idealnej figury aby być atrakcyjną. Osoba pewna swojej seksualności na pewno będzie boginią seksu. No i przede wszystkim bądźcie sobą.

Jasność…
Rozmawiajcie ze sobą. O tym czego pragniecie, o czym marzycie, co Wam się podoba, a co byście zmienili. Używajcie pozytywnych skojarzeń. Zamiast mówić partnerowi „nie lubię jak mnie tak mocno dotykasz” powiedzcie „lubię jak jesteś taki delikatny”. Także Wasze zachowanie powinno być czytelne. Dajcie partnerowi znać, jeśli to co właśnie robi się Wam podoba.

Coś ważnego…
Seks powinien być czymś ważnym przez całą dobę. Nie znaczy to, że musicie myśleć o tym jak bardzo pożądacie swojego partnera przez cały dzień nieustannie. Jednak dobrze, aby w Waszej świadomości istniało przekonanie, że jest to bardzo ważny element życia. Wszystko zgodnie z zasadą – jeśli robisz to co lubisz, robisz to dobrze.

Bliskość…
To ważny element budujący niezwykłą więź i pozytywne napięcie. Bardzo podniecający jest kontakt wzrokowy. Na facetów piorunująco działają spojrzenia pełne pożądania. Także czuły dotyk, np. erotyczny masaż działa bardzo pobudzająco.

Zmysłowość…

Zadbajcie o odpowiednią atmosferę. Świecie zapachowe, perfumy, piękna pościel będzie idealnym tłem, które wprowadzi Was w świat rozkoszy.

Tylko seks…
Komfort psychiczny to podstawa udanego seksu. Gdy inne sprawy nie zaprzątają Wam głowy możecie myśleć tylko o tym, że przed Wami niezwykle przyjemne chwile. Nie myślcie o brudnych naczyniach w zlewie czy pracy. Bardzo ważna jest też intymność. Pewność, że nikt nie wejdzie w trakcie to ogromny komfort. Spokojna głowa to także bezpieczny seks. Nie zapomnijcie o zabezpieczeniu, to ważne aby nie musieć myśleć o konsekwencjach.

Nowości…
Wyjdźcie czasami z sypialni. Nawet domowe zacisze oferuje wiele więcej miejsc. Aby do sypialni nie wkradła się nuda sięgnąć można po różne dodatki – erotyczne gadżety, gry. Warto także próbować nowych pozycji. Urozmaicenie jest bardzo ważne. Nawet zmiana sposobu całowania może wnieść dużo dobrego. Pozytywne są także „zmiany osobowości”. Przeobraźcie się czasem z romantyczki na szaloną, pełną zwariowanych pomysłów kobietę. Pozwólcie sobie na odrobinę spontaniczności. Niezaplanowany seks jest czymś bardzo podniecającym i może dać wspaniałe wrażenia.