Każda kobieta wie, że torebka to nigdy nie jest „tylko” torebka. Torebka damska to przedmiot wręcz magiczny, mieści nasze skarby, drobiazgi, które po prostu są niezbędne, ale ale … liczy się nie tylko to co w niej nosimy. Sama torebka ma ogromne znaczenie. Fason, kolor, projekt torebki jaką nosisz wyraża to jaką jesteś osobą, Twój charakter, osobowość, sposób bycia.
Więcej torebek obejrzeć w naszej przebieralni

Keybag to niezwykła torebka, dzięki której możesz pokazać światu, że jesteś indywidualistką ceniącą designerskie gadżety. Keybag to nie żart, to nie przenośny komputer, czy zabawka dla dzieci. Keybag to nietuzinkowy projekt, który kusi oryginalnością. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest agencja reklamowa ART ZONE, która prowadzi też sklep z wyposażeniem wnętrz HomeHome.pl.
Keybag zaprojektowany i wykonany przez młodego portugalskiego projektanta Joao Sabino. Keybag składa się z 393 klawiszy z klawiatury komputerowej. Każda torba robiona jest ręcznie, a klawisze umieszczane w przypadkowej kolejności. To sprawia, że Twój Keybag jest jedyny w swoim rodzaju, unikatowy. Kształt Keybag sugeruje, że jest to damska torebka, kopertówka, jednak tylko od Ciebie zależy jak ją wykorzystasz.


Projektant Joao Sabino urodził się w 1976 roku w Fundao, w Portugalii. W 2003 roku ukończył Wzornictwo Użytkowe w Escola Superior de Arte e Design w Caldas da Rainha. Jego prace wystawiane były między innymi w Lizbonie, Mediolanie, Paryżu, Frankfurcie i Barcelonie. O torebce Keybag rozpisują się największe, wnętrzarskie tytuły na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych, przez Europę, po Rosję. Teraz Keybag dzięki HomeHome.pl , Keybag-torebka od projektanta  dostępna jest również  w Polsce.
W fazie projektowej intencją Joao Sabino było stworzenie kształtu torby z klawiszy, tak by nadal można w nich było rozpoznać obiekt, z którego pochodziły. Tak też się stało, skojarzenie jest oczywiste. Keybag wniesie do Twojego życia nieco szaleństwa i radości. Będzie znakomitym dodatkiem do każdego stroju, ciekawą ozdobą. Sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.
HomeHome.pl