Dał się poznać jako luksusowy playboy zakochany w Penelope Cruz w "Otwórz oczy" i niepoprawny podrywacz w "Transsiberian". Eduardo Noriega - hiszpański Brad Pitt, już 26 sierpnia przyprawi widzów o dreszcze w thrillerze "Agnozja".
Noriega wcieli się w narzeczonego Joany, która cierpi na agnozję. Ta nietypowa choroba sprawia, że mózg dziewczyny nie potrafi poprawnie interpretować bodźców, które przesyłane są do niego, za pośrednictwem zmysłów. Joana nie potrafi odróżnić prawdy od misternie zaplanowanej manipulacji. Jej zmysły stają się jej największym wrogiem. Jako jedyna osoba znająca wartą fortunę tajemnicę pada ofiarą cynicznej gry. Miłość, która miała chronić ją przed światem, stanie się jej więzieniem. Obezwładniająca siła pożądania, która połączy Joanę, Carlesa i Vincenta w miłosnym trójkącie, zmieni ich życie na zawsze.

Najnowszy film producentów „Labiryntu Fauna” i „Sierocińca” otwiera przed widzami nowy wymiar postrzegania rzeczywistości. Największy oszust - ludzki umysł, doprowadzi kochanków na skraj zupełnego zatracenia.

"Agnozja" - do utraty zmysłów w kinach od 26 sierpnia


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku