Tak jak latem chronimy naszą skórą przed szkodliwymi skutkami nadmiernego nasłonecznieniem poprzez warstwy kremów, olejków, balsamów oraz lotionów z odpowiednimi filtrami, tak i nasze oczy oraz głowy wymagają dodatkowej osłony.
Więcej okularów obejrzeć możesz w naszej przebieralni

 Na szczęście, ta protekcja w formie okularów przeciwsłonecznych oraz nakryć głowy jest nie tylko korzystna dla naszego zdrowia ale także i szalenie modna.
 Na co stawiamy tego lata? Jeżeli chodzi o kapelusze to zdecydowanymi faworytami są te nawiązujące stylem do męskiego „looku” retro oraz bardzo dziewczęce kapelusze z szerokimi rondlami  a la’ lata 70te. Oba fasony najczęściej występują w różnych stonowanych odcieniach bieli, beżu i brązu przez co idealnie wpasowują się w każdą letnią stylizację. W propozycjach sklepowych półek możemy także odnaleźć nakrycia w bardziej wyrazistych barwach takich jak na przykład, czerwień, tworząc unikalny akcent. Jeżeli nie należycie do grona zwolenniczek kapeluszy, zawsze możecie z powodzeniem zdecydować się na apaszkę i same stworzyć z niej ciekawe i modne nakrycie w stylu turbanu. A Wy, drogie czytelniczki, co wybieracie tego lata?