W czwartek, 14 lipca br., w FACTORY Warszawa Ursus miało miejsce otwarcie pierwszego w Polsce sklepu hiszpańskiej marki Desigual. Powierzchnia sklepu liczy 331 m2.

Obecność marki Desigual w centrum podkreśla wizję outletu FACTORY, jako miejsca topowych marek i najnowszych trendów. Ta międzynarodowa marka modowa doskonale wpisuje się w konwekcję.

Otwarcie pierwszego sklepu Desigual w Polsce właśnie w FACTORY potwierdza fakt, że nasza oferta jest jedną z najbardziej aktualnych i atrakcyjnych na rynku – mówi Monika Leszczyńska, Marketing Manager Neinver Asset Management.
Marka Desigual oferuje modne ubrania i dodatki, wyróżniające się intensywnością barw
i odważnymi wzorami. Sklepy firmowe Desigual, również ten nowo otwarty w FACTORY Warszawa Ursus, cechuje wyjątkowy kolorowy styl i pogodny klimat.
W swoje projekty marka wpisuję ideę „Desigual experience”, oznaczającą unikalność, pogodę ducha i zabawę. Odzież Desigual zaprasza do komunikowania się, nawiązywania kontaktów, inspirując tych, którzy je noszą i tych, którzy je oglądają.
W dniu otwarcia na pierwsze 1000 klientek robiących zakupy czekały wspaniałe prezenty np.: modny kapelusz oraz kolorowe torby na zakupy.
Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie kilka ubrań w oszałamiających kolorach
i wzorach. Desigual to światowa moda od teraz dostępna w Polsce! – dodaje Marcin Brzeziński, stylista FACTORY.

Centrum outlet FACTORY Warszawa Ursus
Otwarte w grudniu 2002 roku FACTORY Warszawa Ursus to pierwsze w Polsce centrum outlet.
W 2006 roku obiekt został rozbudowany. Liczy 13 500 m² powierzchni handlowej, na której znajduje się 80 punktów handlowych uznanych marek polskich i międzynarodowych, m.in.: United Colors of Benetton, Calvin Klein, Mango, Pepe Jeans, Simple, Nine West, Tommy Hilfiger czy Wittchen.
Centrum leży w poprzemysłowej, warszawskiej dzielnicy Ursus, sąsiadującej z gęsto zaludnionymi rejonami miasta. Outlet FACTORY dzieli od śródmieścia jedynie 15 minut drogi samochodem lub trzy przystanki kolejki miejskiej. Dojazd do centrum w Ursusie ułatwiają również liczne linie autobusowe. W planach jest ponadto budowa drogi, łączącej tę dzielnicę z głównymi trasami wylotowymi z Warszawy w kierunku zachodnim. Centrum dysponuje parkingiem dla 1000 pojazdów.


Marka FACTORY
FACTORY to sieć centrów outlet, założona w Hiszpanii przez firmę NEINVER w 1996 roku.
Od 2002 roku obecna na rynku polskim. W Europie znajduje się siedem centrów FACTORY: cztery
w Hiszpanii i trzy w Polsce. Kolejne dwa polskie centra są w trakcie realizacji – pierwsze z nich zostanie ukończone w 2011 roku. Łączna powierzchnia handlowa obiektów istniejących w Polsce wynosi 42 500 m2.
Centra outlet to nowatorski kanał sprzedaży, równoległy i uzupełniający wobec kanałów tradycyjnych. FACTORY jest pierwszą marką centrów outlet, która zaistniała na polskim rynku. Różnorodny
i atrakcyjny dobór najemców oraz ceny niższe od 30 do 70% to zalety, wyróżniające tę sieć.
Centra outlet FACTORY są kompleksowo zarządzane przez Neinver Asset Management, realizującą usługi związane z bieżącym utrzymaniem i marketingiem obiektów.
Zachęcamy także do śledzenia najnowszych informacji o marce na profilu „Factory Outlet” na portalu społecznościowym Facebook oraz na www.factory.pl