Kochamy biżuterię, która zachwyca od pierwszego spojrzenia, dodaje oryginalności oraz wprowadza odrobinę egzotyki do naszego wyglądu. Takie właśnie są nowe wzory z kolekcji ZIIO, dostępne wyłącznie w wybranych salonach W.KRUK.
Więcej biżuterii obejrzeć możesz w naszej przebieralni

ZIIO to drobne dzieła sztuki, w całości wykonane ręcznie. Kolekcja wnosi do świata biżuterii ciepły podmuch egzotyki poprzez bogactwo kolorów i różnorodność materiałów. Projektantka, Elisabeth Paradon, twórczyni niezwykłej biżuterii ZIIO, wykorzystuje oryginalną technikę, którą doskonaliła przez całe życie pracując i podróżując do krajów takich jak Grecja, Włochy czy Tajlandia.

Nowe wzory kolekcji ZIIO to niezwykle żywe barwy naturalnych kamieni, które napawają optymizmem i energią każdego, kto choć przez chwilę na nie spojrzy. Kamienie, które tworzą kolekcję to prawdziwe skarby: ametyst, granat, rzadko spotykany turmalin, perły, agaty, a także szkło murano. Te misternie wykonane dzieła sztuki to ponadczasowa biżuteria, która wyznacza uniwersalny trend szlachetnej elegancji w najlepszym wydaniu.

Kolekcja ZIIO dostępna jest w wybranych salonach W.KRUK. Ceny rozpoczynają się od 799 zł.