Pełne słońca lato domaga się od nas promienności również w ubiorze i dodatkach. Zegarki Lorus nie pozostają w tyle jeśli chodzi o najnowsze trendy. Duże koperty okolone kryształkami to charakterystyczne cechy modeli, które pojawią się na polskim rynku w drugiej połowie lipca.
Więcej zegarków obejrzeć możesz w naszej przebieralni


Biały, skórzany pasek połączony z tarczą zegarka w kolorze różowego złota, to aktualnie jedno z najmodniejszych zestawień wśród czasomierzy. W wersji bardziej klasycznej Lorus proponuje biel połączoną ze srebrem. Dwa nowe zegarki RP638AX9 i RP639AX9 posiadają dużą kopertę wysłaną kryształkami, które tworzą stylowy i elegancki dodatek. W połowie sierpnia pojawi się jeszcze jeden, trzeci model z tej kolekcji - RP637AX9. Tym razem na stalowej bransolecie.

Wszystkie modele posiadają kopertę ze stali szlachetnej i szkiełko mineralne. Są wodoszczelne do 5 atmosfer. Zegarki wzbogacone zostały w funkcję multidaty. Ceny zegarków na pasku: model w różowym złocie RP638AX9 - 279 zł, stalowy RP639AX9 – 259 zł; model na bransolecie - RP637AX9 – 279 zł.