GREEN-UP Power Plus o smaku owoców leśnych i ACAI zawiera 50% więcej naturalnej kofeiny w porównaniu do standardowych napojów energetyzujących (48 mg na 100 ml). Jedna puszka napoju stanowi odpowiednik dwóch filiżanek mocnej kawy z ekspresu. Siła jego działania bierze się z naturalnej kofeiny z guarany, której jedno ziarno potrafi zgromadzić nawet 4 razy więcej kofeiny od ziarna kawy.

Napój został przygotowany z naturalnych składników. Oparty na ekstrakcie z guarany oraz superowocu – ACAI, nadającego unikalny, pyszny, głęboki smak. GREEN-UP Power Plus nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, nie zawiera też tauryny (która jest uzyskiwana syntetycznie).

GREEN-UP Power Plus doskonale uzupełnia gamę napoi energetycznych Herbapolu Lublin. Obecne na rynku trzy smaki Green-Up (tropikalny, żurawina, granat) dostępne są teraz także w butelkach PET o pojemności 0,5l.  Doskonale sprawdzają się np. w podróży.

GREEN-UP zalecany jest w sytuacjach zmęczenia psychicznego i fizycznego, obniżenia energii życiowej, meteoropatii, osłabienia koncentracji, przy wykonywaniu czynności wymagających odpowiedniej koncentracji   np. prowadzenia samochodu, nauce, pracy.

Ze względu na wysoka zawartość kofeiny produkt jest niewskazany dla dzieci, osób wrażliwych na kofeinę,
 kobiet w ciąży i karmiących oraz osób z nadciśnieniem.

GREEN-UP Power Plus jest napojem lekko gazowanym,  oferowanym w puszce o pojemności 250 ml. Najlepiej smakuje schłodzony.

Produkt jest do nabycia w sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych.

Orientacyjna cena puszki GREEN-UP Power Plus wynosi ok. 4 zł.