W poniedziałek, 6 czerwca, w centrum outlet FACTORY Warszawa Ursus miało miejsce otwarcie nowego sklepu z ekskluzywną bielizną Li PARIE. Na 110 m2 można zaopatrzyć się produkty światowej sławy marek bieliźniarskich.

Li Parie jest pierwszą w Polsce tak dynamicznie rozwijającą się siecią salonów bieliźnianych, które do współpracy wybierają marki, starannie selekcjonowane na międzynarodowych targach. Podstawą oferty salonu jest profesjonalny „brafitting”, czyli stylizacja figury przez perfekcyjne dopasowanie bielizny.  
Nie można być dobrze ubranym bez dobrej bielizny – zgadza się z koncepcją firmy Marcin Brzeziński, stylista FACTORY. A taką na pewno znajdziecie w salonie Li Parie. W tym sklepie można wybierać wśród najlepszych marek: Curvy Kate, Dalia, Elomi, Emporio Armani, Freya, Kiss Me Deadly, Panache – dodaje Brzeziński.
Brafitterki z Li Parie pomogą uwypuklić doskonałości sylwetek oraz zatuszować pewne mankamenty kobiecego ciała. Li Parie to ukłon w stronę kobiecości, prawdziwa radość  z noszenia bielizny, odkrywanie na nowo swojej figury oraz świadomość własnej zmysłowości. Wszystko to bez wyrzeczeń, w rozsądnych outletowych cenach.


Centrum outlet FACTORY Warszawa Ursus

Otwarte w grudniu 2002 roku i rozbudowane w 2006 roku, było pierwszym centrum outlet w Polsce. Liczy 13 500 m² powierzchni handlowej, na której znajduje się 80 punktów handlowych uznanych marek polskich i międzynarodowych. FACTORY Warszawa Ursus jest położone w warszawskim Ursusie, 15 minut drogi od centrum miasta. Centrum dysponuje parkingiem dla 1000 pojazdów.

Centra outlet FACTORY

FACTORY to centra outlet zarządzane przez firmę NEINVER, hiszpańską grupę kapitałową koncentrującą swoją działalność na projektowaniu, promocji oraz zarządzaniu portfolio inwestycji
w europejskim sektorze nieruchomości.
NEINVER wprowadził koncepcję centrum outlet do Hiszpanii w 1996 roku, a na rynek polski
w 2002 roku Obecnie w Polsce znajdują się trzy centra outlet FACTORY: FACTORY Warszawa Ursus, FACTORY Wrocław i FACTORY Poznań, dysponujące 42 500 m² łącznej powierzchni handlowej.

www.factory.pl