Śmiech to zdrowie, a podwójna dawka śmiechu? 4 czerwca w Teatrze Buffo - jeden wieczór dwie komedie, mnóstwo śmiechu, jedna cena!!!! „Wielki Apetyt” i „Czterdziestka w opałach”, czyli co łączy Katarzynę Żak z Kasią Kwiatkowską? Czy młoda pracownica restauracji ma coś wspólnego z czterdziestoletnią mężatką? Czy gangsterzy sprawiają więcej kłopotów niż mężowie? A może realizacja marzeń jest tak samo ciężka jak pozbycie się cellulitu? Odpowiedź już 4 czerwca w Teatrze Buffo! „Wielki apetyt” to niezwykły pokaz komediowej gry aktorskiej. Katarzyna Kwiatkowska, na co dzień błyskotliwie parodiująca polskie gwiazdy w programie Szymon Majewski Show, tym razem wcieliła się nie w jedną główną, ale w ponad 40 tak różnych postaci, jak groźny gangster, ambasadorowa Japonii, namolny asystent sławnej polskiej piosenkarki, czy prawa ręka arabskiego szejka. Polska adaptacja stanowi oryginalny, zabawny i ironiczny komentarz na temat rodzimego high-life’u i show-biznesu. Spektakl w opowiada o bezrobotnej aktorce, która tymczasowo utknęła na zapleczu restauracji i tam na co dzień musi odgrywać niełatwą rolę pracownika przyjmującego telefoniczne rezerwacje. Walka o stolik w najlepszym lokalu w mieście bywa brutalna i zażarta, zwłaszcza gdy prowadzą ją sławni i bogaci, praca zaś wymaga nie tylko dobrego smaku, ale i ostrego temperamentu. Czy bohaterce uda się zaspokoić apetyty wymagających klientów? Sprawdźcie już teraz w Teatrze Buffo.

"Czterdziestka w opałach" opowiada o Lilce, która pomimo swojego wieku, wbrew metryce, mężowi i dzieciom wciąż czuje się nastolatką.  Nie chce stać się nagle stateczną matroną tylko dlatego, że przekroczyła pewną niewidzialną granicę. Granicę czterdziestu lat.
Spotykamy ją nad Bałtykiem podczas rodzinnego urlopu z mężem i dwójką dzieci. Pomiędzy ośrodkiem wczasowym, smażalnią a piaszczystymi wydmami udaje jej się wplątać
w mnóstwo zabawnych i kłopotliwych sytuacji. Kto by pomyślał jak wiele może się zdarzyć podczas jednego turnusu wczasowego. To tu Lilka przeżywa fascynację lokalnym amantem, walczy o męża z niebezpieczną famme fatale, prowadzi prywatne śledztwo. W przerwach
z trudem opanowuje dwóch urwisów, spotyka licealną miłość i … czasem się opala.  A to wszystko w jednym miejscu, jednego wieczoru i w jednej cenie! 

4 czerwca, godz. 19.00, Teatr Buffo, Wieczór Komedii:  Czterdziestka w opałach,  Wielki Apetyt.


Podobne artykuły:


DRUKUJ