Przeszukując nasze toaletki i kuferki na ozdoby i akcesoria "wszelakie", warto w tym sezonie odgrzebać nieco zapomniany i trochę niedoceniany przez wiele z nas, dodatek jakim jest broszka.
Niby nic wielkiego, zagubiony w morzu ciekawych akcesoriów, a potrafi wnieść tak wiele do naszego ubioru. W zabawnej formie zwierzaków, kreskówkowych postaci czy kokardek nada naszemu "lookowi" nieco figlarności i dystansu do całej stylizacji. Jeżeli chcemy zyskać trochę elegancji i dodać naszemu ubiorowi powagi, z pomocą przyjdą tu klasyczne broszki w stylu "vintage"- najczęściej spotykane jako kwieciste motywy i koronkowe zdobienia.
Co ciekawe, broszka należy do grona akcesoriów które mogą mieć nieograniczone zastosowanie- świetnie prezentują się wpiętę w napę marynarki, kamizelki, kardiganu, apaszki ale i torby lub opaski.Wszystko to zależy już tylko od naszej inwencji twórczej i wyczucia stylu.
Może więc następnym razem, zamiast kolejnych korali czy naszyjnika warto zwrócić uwagę na broszkę i przyodziać się w ten oryginalny dodatek?