Kolekcję "Black and white" tworzy pięć niezwykle kobiecych kompletów (Emilie, Milagros, Nika, Loreta i Carin). Każdy dostępny jest w dwóch podstawowych wersjach kolorystycznych – czarnym i białym. "Black and white" jest dowodem na to, że klasyka nie musi być nudna.
Monochromatyczne kolory przełamane są misternymi wykończeniami (jak w modelu Carin), delikatnymi, oryginalnymi tłoczeniami  (Emilie), czy delikatnością koronki (Loreta). Wielbicielkom niebanalnej klasyki na pewno spodoba się model Milagros łączący delikatne koronki z gładkimi wykończeniami. Komplet Nika wyróżniają natomiast subtelne marszczenia, które podkreślą krągłości. Dzięki usztywnianym miseczkom typu push-up i odpowiednio wyprofilowanym ramiączkom, bielizna bazowa Kingi podnosi komfort noszenia, a dodatkowo podkreśla i uwypukla kobiece kształty. Wszystkie modele wchodzące w skład kolekcji dostępne są w rozmiarach od A do F.
Biała i czarna bielizna jest podstawą garderoby każdej kobiety. Z tego też względu postanowiliśmy stworzyć kolekcję, w której każda kobieta znajdzie dla siebie coś wyjątkowego, a jednocześnie klasycznego, ponadczasowego i uniwersalnego. Jak w przypadku każdej kolekcji i tym razem postawiliśmy na jakość – dobra baza powinna  służyć nam w końcu przez długi czas. – mówi Kinga Lesisz właścicielka  firmy Kinga, jednego z największych producentów bielizny w Polsce.