Piękna, wiosenna aura zachęca każdą z nas do odświeżenia szafy z ubraniami. Przed wyprawą po sklepach proponujemy dołączyć do listy zakupów nowy trend w postaci gumowanych baletek.
Nowe obuwnicze szaleństwo zapoczątkowała sama Viviene Westwood, wprowadzając na rynek baletki oraz sandałki "Melissa" – wykonane z odpowiedniej gumy stały się natychmiastowym hitem i prawdziwym "must have" wśród celebrytek, zdobywając popularność na całym świecie. Powodzenie tej serii zainspirowało projektantów sieciówek do stworzenia podobnego obuwia i i dziś każda  z nas może zafundować sobie te oryginalne i zabawne baletki.
Gumowane obuwie wydaje się być świetnym rozwiązaniem na zmienną pogodę oraz środowisko - odziewając nasze stopki w taki ciekawy element garderoby nie musimy obawiać się deszczu czy błota który doszczętnie zniszczy nasze ulubione baletki.
Ale uwaga! Przed zakupem, nie zapomnijmy upewnić się czy obuwie wykonane jest z odpowiedniej jakości przyjaznego tworzywa, tak aby ta modowa radość i uciecha z uroczych balerinek nie zamieniła się w koszmar naszych stóp.
 A teraz zapraszamy do naszej galerii po inspiracje na nowe zakupy!