Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz produkty marki EGO, prezentuje linię młodzieżowych pokrowców Elite, przeznaczonych do telefonów komórkowych.
 Kolekcja składa się z pięciu serii produktów o wdzięcznych nazwach Carmen, Diana, Nicole, Paula oraz Victoria. Każda dziewczyna, która chce być trendy znajdzie tu coś dla siebie.

Linia Carmen oferuje prosty krój oraz różnorodne kolory, dlatego przeznaczona jest dla dziewcząt, które cenią ciekawe wzornictwo. Bardziej śmiałe wzory zdobią produkty z linii Paula, Nicole i Victoria. Elementami charakterystycznymi są motywy roślinne i radosna kolorystyka kojarząca się z zabawą i aspektami beztroskiej młodzieńczości. Najbardziej dziewczęca i kolorowa jest seria Diana. Znajdziemy tu na przykład różowe etui z napisem „Love” czy jaskrawożółty pokrowiec z nadrukiem „My fashion”. Każde etui jest inne, dlatego dziewczyny mogą poczuć się wyjątkowe nosząc w nim swój ukochany telefon.

Pokrowce wykonane są z dobrej jakości materiału. Obok kieszonki na telefon znajduje się zasuwana na suwak przestrzeń, gdzie można przechować niezbędny drobiazg. Etui można nosić w torebce, albo za pomocą dołączonej smyczki przytwierdzić do paska.

Sugerowana cena: 20 zł