Trampki i tenisówki towarzyszą naszym stopom od piaskownicy poprzez buntownicze młodzieżowe eksperymenty modowe - nieważne czy to legendarne Conversy czy para no-name - każda z nas miała przynajmniej jedną taką parę w życiu. Dlaczego by nie kontynuować naszej miłości do tego wygodnego obuwia i już tej wiosny nie sprawić sobie nowej pary?
 Tak jak my z wiekiem przechodzimy wiele modowych stylizacji tak i ta popularna i uniwersalna część naszego ubioru z prostych czerwonych lub czarnych gumowanych trampek za kostkę została poddana nie jednej zmianie. Dzisiaj możemy wybierać i przebierać wśród wielu ciekawych propozycji – nie tylko różnych długości, materiałów (skórzane, materiałowe,zamszowe)  ale wręcz nieograniczonych wyobraźnią projektantów, faktur. Czy będą to stonowane, monokolorowe czy romantyczne lub zabawne nadruki, na pewno wywołają uśmiech na twarzy nie jednej z nas.
 Biorąc pod uwagę komfort jaki nam zapewnia te proste obuwie i nieograniczone, ciekawe propozycje stylizacji warto wiosną zainwestować w  trampki a nie przekonane zachęcamy do galerii -  może jednak tenisówki wcale nie są brzydszą formą alternatywy baletek?