Podróż za jeden uśmiech? Tym razem podróż za… prasowanie. Nadeszła wiosna, a wraz z nią powróciły marzenia o urlopie. Z utęsknieniem czekamy na powiew egzotyki, orientalne i rozgrzane słońcem chwile. Czy we własnym domu możemy sprawić, że dalekie wojaże staną się realne? Tak! Podróże z zapachem to nowa seria wód do prasowania stworzona przez Pachnącą Szafę.
Poranek owiany aurą wypraw w nieznane - przygoda, która jest na wyciągnięcie ręki. Popularne sposoby na pachnące ubranie, takie jak proszek do prania i płyn do płukania tkanin, działają zbyt krótko, by cieszyć się nimi po prasowaniu. Czy istnieje możliwość, by zapach z szafy i ubrań pozostał na nich przez wiele dni, a znienawidzone prasowanie stało  się przyjemnością? Pachnąca Szafa w odpowiedzi na to pytanie stworzyła serię wód do prasowania o trzech nowych, zaskakujących zapachach: Orient Express; Paris, Paris oraz Zanzibar, które, prócz właściwości ułatwiających prasowanie pozwolą na rozkoszowanie się wybranym aromatem przez długi czas.
ORIENT EXPRESS to zapach, w którym odnajdziemy pylistą suchość, słodycz, czarujące i dominujące nuty ambry- mieszanka ta przywodzi na myśl odległe kraje dalekiego Orientu i uwodzi niczym Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy
PARIS PARIS to zapach Paryża skąpanego wiosennymi promieniami słońca; delikatny, lecz zarazem intrygujący, podobnie jak kompozycje najsłynniejszych, francuskich mistrzów perfumiarstwa.
ZANZIBAR to egzotyka, ciepłe promienie słońca; wirująca mieszanka zapachu owoców, ziemi i morza, która w okamgnieniu przenosi na rajską plażę.
Niezwykłe aromaty z różnych zakątków świata zabiorą nas w dalekie podróże, a niezbyt lubiane dotąd obowiązki domowe staną się prawdziwą przyjemnością.