Aby utrzymać szczupłą sylwetkę przez cały sezon należy prowadzić aktywny tryb życia i zdrowo się odżywiać. Jak wskoczyć w nowy rozmiar jeansów, bez morzenia się głodem i walki z własnym ciałem powie nowy serwis soku FIT, stworzony specjalnie dla aktywnych kobiet przez Agencję HYPERmedia na zlecenie firmy MASPEX. Serwis www.tymbarkfit.pl, to kameralna świątynia ciała. Dzięki skarbnicy wiedzy o fitnessie jaką jest witryna dowiemy się, jak i gdzie ćwiczyć oraz co jeść, aby regularne ćwiczenia przyniosły pożądany efekt. Serwis podzielony jest na dwie części. Pierwsza to blogowe zapiski aktywnej Gośki ,,Oto ja kobieta" i Pawła "Poznaj świat mężczyzn". Dzięki Pawłowi dowiemy się, co naprawdę znaczy męski punkt widzenia.

Kobiety, które szukają sposobu na smukłą i wysportowaną sylwetkę znajdą go w dziale ,,Fit Apetit!" i ,,FIT Aktywacja". Do regularnych ćwiczeń będzie je dopingował dwutygodniowy program treningowy ułożony specjalnie dla gości serwisu przez specjalistów z siłowni Olimpus, który wraz z regularnym piciem soków Fit potrafi czynić cuda. W dziele "Trendy" swoje miejsce mają niekonwencjonalne formy aktywności i nowe tendencje w fitnessie. Aktywność miesiąca będzie wskazówką, jakie sporty, w jakim sezonie najbardziej sprzyjają naszemu świetnemu samopoczuciu.

Serwis Fit, to także świetny poradnik, który rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące psychologii, erotyki i zdrowego trybu życia. Wszystkie problemy możemy przedyskutować na forum, wymienić poglądy na życie z wirtualnymi znajomymi, Gosią i lub zasięgnąć profesjonalnej opinii eksperta w interesującej nas dziedzinie. Nie musimy się już martwić, że z jakimś problemem zostaniemy same, wystarczy wpisać adres www.tymbarkfit.pl, żeby znaleźć się wśród przyjaciółek.

Jeżeli nie interesują nas sprawy fitnessu warto zajrzeć na stronę ze względu na świetną grafikę i animacje. Łagodne, pastelowe kolory uspokajają i cieszą oko. Witryna stworzona dla kobiet, ale działa na mężczyzn.