Wiosna to idealny moment na wszelkie zmiany - nie tylko te duże ale i mniejsze - chociażby związane z naszą szafą. Dzisiaj proponujemy zabawę z wyrazistym, aczkolwiek nieograniczonym w swej kreatywności, stylem rodem z innej epoki, który tej wiosny przeżywa swój swoisty renesans w propozycjach wielu popularnych "sieciówek".
Styl "boho" to nonszalanckie połączenie luźnej aczkolwiek zmysłowej hippisowskiej stylistyki lat siedemdziesiątych, etnicznych motywów i nutki romantyzmu. Wszystko to skompilowane wydawałoby się "od niechcenia", przenosi nas mentalnie w fascynujący świat artystów i poetów ubiegłego wieku.
"Boho" kocha vintage a siła jego wyrazu tkwi przede wszystkim w dodatkach- chusty, bransoletki, wisiorki, torby i buty "nadgryzione zębem czasu" nadadzą ciekawego charakteru naszej stylizacji. Co więcej, żeby odnaleźć się w tym intrygującym stylu nie musimy koniecznie polegać na najnowszych kolekcjach - zachęcamy do przejrzenia rodzinnych szaf i tworzenia nowych, niepowtarzalnych modowych połączeń. Wiele zapomnianych elementów garderoby naszych cioć i mam na pewno zasługuje na swoje "drugie" życie i szanse ozdobienia kolejnych pokoleń- i kto wie -może gdzieś na dnie odnajdziemy prawdziwie modowe "perełki" które będą nam służyć przez kolejne lata?