Kolekcja OPERA Swim Fascination Wiosna/Lato 2011 to mnogość nowych pomysłów i powiew retro w wyjątkowo eleganckiej formie. Wyrafinowana elegancja na plaży, na basenie, w centrum spa i wellness. Intrygująca moda plażowa dopracowana w najdrobniejszych detalach, w rozmiarach od 36 do 50 i miseczkach od A do H.

Bayreuth. OPERA Swim Fascination przez lata pielęgnowała wyszukaną elegancję w dziedzinie  swimwear i mody plażowej. Tak się stało również w tym roku, w szczególnie atrakcyjny sposób. Centralnym nurtem kolekcji są urocze koncepcje retro i wąska gama perfekcyjnie zharmonizowanych i ekscytujących kolorów. Kolekcja 2011 - zgodnie z zapowiedziami - jest modna, wyjątkowa, kreatywna, zapierająca dech i olśniewająca.

Kostiumy kąpielowe są doskonale dopasowane, a biust otrzymuje oddzielne i praktyczne wsparcie we wszystkich modelach. Wzmocnienia w dolnej części, tiul z Lycrą, wewnętrzne fiszbiny, usztywniane miseczki gwarantują najlepsze możliwe podtrzymanie i komfort noszenia.

W nadchodzącym sezonie OPERA wprowadza na plażę tchnienie Hollywood. Pojawiają się przyciągające wzrok niebieskie kropki, piękne złote nici czy połyskliwe materiały i detale. Gama barw w poszczególnych kostiumach jest ściśle ograniczona, co jeszcze bardziej podkreśla efekt całości. Mistrzostwo detali wyraża się również w dodatkach. Eleganckie pasy, delikatne dekoracyjne elementy na ramiączkach, przy dekolcie czy wszywanych paskach. Wszystko to uzupełnione jest o tasiemki i frędzelki, a w przypadku linii Sophia o robiący wrażenie, elegancki zamek błyskawiczny przy dekolcie i na spódniczce.

Modne wzornictwo w połączeniu z materiałami najwyższej jakości pozwala czuć się świetnie, dlatego jako produkt z House of Riedl, OPERA słynie z perfekcyjnego dopasowania i doskonałego wykończenia. Lycra, XtraLife Lycra i BlackXtraLife Lycra gwarantują najwyższą jakość użytych materiałów. Wykorzystana jest także delikatna i "Rewolucyjna" Lycra z Carvico.

Tegoroczne linie
Grace - główna, niebieska linia z subtelnymi białymi wstawkami. W dodatku do kostiumów kąpielowych bikini, tankini, tak zwany "falbankowy kostium" perfekcyjnie wpasowuje się w styl retro tej linii. Uzupełnieniem strojów kąpielowych są jak zawsze nakrycia w postaci sukienki i spódniczki.